Допомагає Борова матка при міомі?

Міома матки — захворювання, що зустрічається останнім часом все частіше у жінок дітородного віку. Міома матки являє собою один з видів доброякісних пухлин. Виникає вона в основному з-за гормональних збоїв і порушення вироблення естрогенів, а також через малорухливого способу життя, нерегулярне статеве життя, ожиріння і гіпертонічних захворювань. Міома може зростати швидко, здавлюючи сусідні органи і завдаючи різні незручності, але іноді на початкових етапах вона не викликає дискомфорту і больових відчуттів — зазвичай про неї дізнаються лише під час візиту до гінеколога для планового огляду.

Незважаючи на часту відсутність яскраво виражених симптомів, міому матки можна запідозрити в тих випадках, коли присутні маткові кровотечі, болі внизу живота, неможливість завагітніти при постійній статевого життя без використання будь-яких контрацептивів.

Під час вагітності міома матки може призвести до викидня, передчасних пологів або порушення розвитку плода.

Для лікування міоми матки використовуються різні методи — як консервативні, так і хірургічні. Найбільш швидко і ефективно міома матки лікується на ранніх етапах.

Крім традиційних лікарських засобів, призначених лікуючим лікарем після того, як діагноз був встановлений, часто додатково використовується одне із поширених народних засобів — рослина, яка відома в народній медицині як борова матка. Борова матка при міомі застосовується багатьма, оскільки вона не тільки підвищує імунітет і покращує репродуктивні функції організму, але і є протипухлинним, знеболюючу, протимікробну, сечогінний і протизапальний засіб.

Борову матку можна придбати як у вигляді трави і робити спиртову настоянку, яка витримується в темному місці протягом не менше двох тижнів, а можна купувати вже готову в аптеці і застосовувати згідно з інструкцією. Також рекомендується робити спринцювання розчином борової матки.

Багато хто спитає, а допомагає борова матка при міомі або краще не покладатися на народну медицину і довіритися перевіреним лікарських засобів? Як показує досвід, борова матка використовується в народній медицині протягом довгого часу, що обчислюється не роками і десятиліттями, а століттями, тому можна сказати, що це засіб перевірено часом і, за відгуками багатьох жінок, після застосування борової матки пухлина в більшості випадків розсмоктується. Але, застосовуючи засоби народної медицини, не можна забувати, що вони є не основним методом лікування, а лише доповненням до підібраному лікарем лікування.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні