Допомагає Гексикон від молочниці?

Молочниця (піхвовий кандидоз) — одне з найпоширеніших і відомих захворювань статевої сфери як жінок, так і чоловіків. Дане захворювання проявляється сверблячкою в промежини і статевих органах, набряком слизових, специфічними виділеннями, зниженням місцевих захисних факторів, зміною мікрофлори піхви.

Корисна порада!Збудником є грибки роду Кандида, що відносяться до умовно патогенної мікрофлори організму людини. Це означає, що даний збудник може мешкати і в здоровому організмі, нічим себе не проявляючи, але як тільки відбувається ослаблення загального або місцевого імунітету внаслідок стресів, перевтоми, різних інфекційних, ендокринних або системних захворювань, зміни статевого партнера, недотримання особистої гігієни, створюються сприятливі умови для росту, розмноження патогенних грибків, які викликають молочницю.

Як молочниця впливає на інші захворювання?

Часто піхвовий кандидоз супроводжує і ускладнює перебіг інших інфекційних захворювань статевої сфери, таких, як бактеріальні вагинозы, вагініти, уретрити, хламидиозы, уреаплазмозы і багато інших. У такому випадку наявність поєднаних захворювань суттєво погіршує перебіг та лікування інфекційного процесу. Не варто забувати і про вагітних жінок, лікування яких часто ускладнене наявністю протипоказань до більшості ліків.

Який препарат найефективніший?

Саме в таких випадках показане використання препарату Гексикон від молочниці. Показання для застосування препарату досить широкі: профілактика і комбіноване лікування більшості відомих венеричних захворювань, лікування молочниці у поєднанні з різними порушеннями мікрофлори піхви, профілактика інфекційно-запальних ускладнень при акушерсько-гінекологічних втручаннях, лікування кандидозу вагітних.

Форми випуску препарату

Зручно і те, що препарат випускається в декількох формах — це розчин для зовнішнього застосування і вагінальні свічки, що створює максимально зручні умови для використання даного засобу. При використанні препарату Гексикон від молочниці слід враховувати, що входить до його складу хлоргексидину біглюконат є бактерицидним засобом, тобто безпосередньо на грибкову інфекцію він не впливає.

Але усуваючи супутнє бактеріальне ураження, відновлюючи здорову мікрофлору піхви, усуваючи набряк, свербіж та інші неприємні прояви, Гексикон сприяє створенню найбільш оптимальних умов для лікування грибка. Тому найбільш грамотно призначення комбінованої терапії при лікуванні молочниці.

3 питання гінеколога. Що важливо знати жінці?

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні