Користь вправ з фітболом

Сьогодні, коли бізнес потихеньку переміщується в інтернет, все більше людей опиняються на сидячій роботі. Це призводить до різних порушень в діяльності організму, тому так важливо зняти напругу і зайнятися фізкультурою після важкого трудового дня. Тим, у кого немає фінансової можливості або часу на відвідування тренажерного залу, просто необхідно купити фітнес м’яч. Це чудо винахід Сюзан Кляйн-Фогельбах — швейцарського терапевта — американка Джоан Познер Мауер, її заокеанська колега, запропонувала використовувати в цілях швидкої реабілітації після травм опорно-рухового апарату. Вправи з фітболом можуть стати ідеальною альтернативою спортзалу. Адже «здоровий м’яч», а саме так він перекладається з англійської мови, здатний на багато для покращення роботи організму.

Фітбол дає поштовх швидкій регенерації пошкоджених тканинах, істотно підвищує еластичність м’язів. Вправи з фітболом сприяють формуванню міцного м’язового корсета близько хребта. Таким чином, фітбол вважається панацеєю при болях в суглобах, а також у хребті. Варикозне розширення вен, остеохондроз, артрит також відступають при заняттях фітбол-аеробікою. «Здоровий м’яч» благотворно впливає на роботу серця, обмін речовин, роботу шлунково-кишкового тракту, нирок і печінки, дихальних органів. А це в свою чергу, зміцнює імунну систему організму, підвищує витривалість.

Вправи з фітболом прекрасно зарекомендували себе і в системі підготовки майбутніх мам до майбутніх пологів. Це і не дивно, оскільки м’яч для фітнесу чудово справляється з больовими відчуттями під час передпологових сутичок і повертає колишні форми після пологів.

Для тих, хто прагне досягти успіхів у координації рухів і розвинути почуття рівноваги, також буде корисна фітбол-аеробіка. Спробуйте втриматися на м’ячику, коли він так і норовить вислизнути з-під вашого контролю!

Чудовим еталоном стрункості, гордовитої постави і шикарної фігури можна стати лише після місяця тренувань з м’ячем. Чому? Та тому, що кожна м’яз, що бере участь в підтриманні рівноваги, напружується і, отже, прокачується, зміцнюється. Але незважаючи на таке навантаження для всіх м’язів, фітбол знімає навантаження на хребет, ноги, що робить такі вправи можливими навіть для літніх людей з надмірною вагою і варикозом.

Приплив гарного настрою при тренуваннях з непокірним м’ячем також гарантований, що робить фітбол не тільки тренажером для тіла, але і для душі. Адже він відмінно знімає стрес і підвищує рівень ендорфінів у крові.

Таким чином, вправи з фітболом — це легкий спосіб досягти чудових результатів у боротьбі з порушеннями опорно-рухового апарату, обміну речовин і навіть поганого настрою!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні