Краса без операції

Що таке краса? Зрозуміло, красива зовнішність і багатий внутрішній світ. А як досягти подібних результатів, якщо всередині краса є, а зовні не завадило б навести лад? Ні, пластичні операції це вже минуле століття. Сьогодні всі модниці і красуні світу вибирають термаж — процедуру безпечного ліфтингу шкіри. Якщо до появи не інвазивного омолодження шкіри хтось шукав молодильні яблука, а хтось вирушав на хірургічний стіл, то сьогодні всього за тридцять хвилин часу (обідня перерва) можна повернути колишню молодість і красу.

Можливо, що вираз «монополярна радіочастотна енергія» ні про що вам не говорить, але зате ви відмінно розумієте, в чому різниця між багатогодинними операціями і всього однією процедурою. Тому якщо ви хочете повернути убежавшую молодість і вразити своїх близьких надзвичайною красою, то вам потрібен тільки термаж (Москва завжди була центром зосередження стилю і краси). І, зрозуміло, що коли на початку нульових, у ній з’явився апарат для проведення процедури термаж, тисячі чоловіків і жінок вдалися до його допомоги. Багатьох з них ви кожен день бачите з екранів телевізора і з обкладинок журналів. Так чому б і вам не поповнити цей список людей, які дали відсіч своїм віком і повернули втрачену юність? Адже все, що для цього потрібно лише зробити перший крок.

Сама процедура омолодження являє собою процес, під час якого використовується однополярної радіочастотне випромінювання. В шкірі і в підшкірній клітковині створюється електричне поле, яке максимально прогріває шкіру і скорочує волокна колагену до 40%. Скажете: це неймовірно? Це реально! Шкірна тканина зміцнюється і стає більш еластичною, повертаючи своїй власниці бажану пружність і молодість. Якщо ви помітили, що вікові зміни торкнулися і вашого тіла, з’явилися зморщечки навколо очей, живіт і лінія декольте стали в’ялими і пухкими, стали характерно виражені носогубні складки, то не варто просиджувати годинами з маскою для обличчя, краще за півгодини повернути те, що вам здавалося, втрачено назавжди.

Процедуру термаж поширюється на все: тіло, обличчя, очі. Якщо ви помітили на своїй фігурі які-небудь дефекти, то знайте, що вам допоможе тільки термаж, Москва вже давно по достоїнству оцінила цю методику, пора і вам взяти з неї приклад.

Під час процедури ви не відчуєте жодних незручностей. Анестезія та інші елементи омолоджуючих процедур в термаже не застосовуються. Єдине, що ви будете відчувати, так це тільки чергування холодних і гарячих доторків. По завершенню процедури ви побачите, що зморшок стало менше, шкіра стала гладкою, еластичною, пружною. Ефект зберігається протягом декількох років. Якщо ви цінуєте свій час і знаєте ціну втраченої молодості, то тепер ви знаєте, як не втратити перше і повернути друге.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні