Лікування гаймориту будинку

Гайморит — це запальний процес, що протікає в гайморових пазухах, який супроводжується головним болем при різких поворотах і нахилах голови, постійної закладеністю носа, нежитем, хворобливими відчуттями, зубний і скроневої болем, іноді огидним запахом і гнійними виділеннями. Його викликають віруси і мікроби, які потрапляють в гайморові пазухи через ніс або кров. Саме вони підтримують запальний процес, який починається відразу після того, як набрякає ніс, і припиняється сполучення між гайморові пазухи і носовими ходами.

Симптомів, що вказують на те, що людина страждає гайморитом, дуже багато. Самим основним і достовірним є тривалий нежить. Якщо він не проходить протягом декількох тижнів (трьох — чотирьох), тоді треба бути готовим до боротьби з гайморитом. Виділення з носа при захворюванні можуть бути як прозорими, так і гнійними, запалюватися може як одна пазуха, так і обидві одночасно.

При гаймориті спостерігаються скрутне дихання, гугнявий голос, підвищення температури тіла до тридцяти дев’яти градусів, слабкість, млявість, гостра біль, яка з’являється при натисканні на області, де знаходяться гайморові пазухи, і посилюється при нахилі голови.

Багато хто задається питаннями: «чи Можна проводити лікування гаймориту в домашніх умовах, і як позбавиться від захворювання, не вдаючись до антибіотиків і хірургічному втручанню?». Відповідь проста — можна, якщо звернутися за допомогою до народної медицини. Сьогодні все частіше люди, які страждають від цього захворювання, вдаються до лікування народними засобами. Існує багато природних компонентів, трав і настоїв, які здатні не тільки полегшити больові відчуття при гаймориті, але і сприяють швидкому одужанню. Вони не чинять негативний вплив на організм і не мають протипоказань. Застосовуючи такі народні засоби, людина ефективно бореться із захворюванням і позбавляє себе від необхідності приймати антибіотики.
Саме ефективне і швидкодіючий засіб лікування гаймориту будинку — це настій звіробою, який відмінно замінить сильні антибіотики і вб’є шкідливі хвороботворні мікроби. Щоб виготовити цей настій, необхідно взяти одну чайну ложку сухої трави звіробою залити її склянкою крутого окропу, остудити розчин і промивати їм носові ходи.

Лікування гаймориту будинку дуже часто здійснюється настоєм тисячолітника, рецепт приготування якого аналогічний рецептом приготування настою звіробою.

В боротьбі з хронічним гайморитом незамінний компрес їх глини. Він допоможе зняти гострий біль, температуру, хворобливі відчуття в носі, прочистить гайморові пазухи, знизить тиск і зупинить запальний процес. Його потрібно робити відразу після того, як з’явилися перші ознаки загострення захворювання. Щоб приготувати компрес з глини, необхідно взяти звичайну глину і розвести її водою до консистенції густого тіста. Потім по обидва боки носа на область, де розташовані гайморові пазухи, рівномірно і акуратно покласти на марлеві тампони, змочені олією, підготовану глину. Компрес потрібно не знімати протягом години. Ефект від нього буде помітний вже на третій день, після щоденного застосування.

Допоможе нормалізувати стан і компрес з відвару лаврового листа, який вважається найкращим засобом лікування гаймориту. Ефект від цього компресу помітний вже через сім днів. Підготувати його дуже просто: необхідно взяти три лаврових листа і залити їх водою, довести до кипіння і остудити. Невелику серветку, намочену в гарячому відварі, потрібно віджати і покласти на обличчя так, щоб вона покривала лоб і ніс. Після того, як серветка охолоне, процедуру потрібно повторити, і так до тих пір, поки відвар не стане холодним.
Зняти головний біль, викликану накопиченням в гайморових пазухах гною, допоможе сік цикламена, яким необхідно закопувати ніс. Робити це потрібно дуже акуратно і обережно. Однієї краплі в кожну ніздрю буде достатньо, щоб повністю очистити гайморові пазухи. В аптеках сік цикламена представлений у вигляді препарату Синуфорте. Головною його особливістю є те, що він не викликає звикання.

Використовуючи народні засоби в лікуванні гаймориту, можна домогтися відчутних результатів і позбавити себе від необхідності постійно катувати свій організм шкідливими антибіотиками.

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні