Мезотерапія вас омолодить — зів’ялу шкіру вмить пожвавить

Помиляється той, хто думає, що омолоджуюча «жива вода» існує лише в казці. У сучасному світі, при нинішньому розвитку технологій омолоджування стало можливим наяву. Зроблена в салоні краси мезотерапія допоможе стимулювати обмінні процеси, поліпшити підшкірне харчування — і ви не впізнаєте себе!

Салонна процедура мезотерапії дає безсумнівний ефект при лікуванні целюліту, їй підвладна комплексна корекція фігури. Лише ожиріння — не пов’язане з шкірним покривом захворювання не піддається впливу цього методу, будучи для нього протипоказанням. Керуючись професійною практикою, фахівці-косметологи салону краси проводять в даний час процедури мезотерапії практично на всіх ділянках тіла, будь то плечі, руки, обличчя, шия, стегна, сідниці або живіт — результат в будь-якому випадку буде позитивним. Що є порушенням роботи сальних залоз, що провокує порушення загального харчування тканин, вугровий висип також зникає під впливом цієї процедури. Мезотерапія, безумовно, є дуже надійним засобом в боротьбі з цим захворюванням, і не тільки з ним самим, але також з його наслідками. Настільки ж позитивно процедура впливає на веснянки і пігментні плями.

А почала свою переможну ходу мезотерапія в минулому столітті — в кінці 80-х років, саме тоді французька Медична Академія визначила статус цієї методики як окремої гілки косметології. Коригуючи фігуру і омолоджуючи шкіру за допомогою ін’єкцій, ця процедура завоювала незабаром надзвичайну популярність, і в даний час, будучи найбільш ефективним методом омолодження, вона запроваджена майже у всіх країнах світу.

Суть цієї методики, основою якої є посилення кровообігу і активізація обміну клітин, що призводять до прискорення відновлення клітин шкіри, полягає в тому, що різні склади лікарських препаратів, створені по унікальних технологіях, надають бажаний вплив на клітини жирової тканини і шкіри. Механізм роботи лікарських препаратів і здатність клітин шкіри до стабільної регенерації є гарантами ефективності цієї чудової процедури. При цьому якісний і стабільний результат забезпечується завдяки ефективному харчування клітин, механічної стимуляції шкіри і поліпшенню кровообмена. У випадку, коли всі ці три фактори працюють злагоджено, результат буде просто вражаючим, особливо при ін’єкційному омолодженні шкіри обличчя.

Мезотерапія дає чудові результати при наявності таких проблем, як вугрова хвороба, облисіння, зморшки і в’ялість, вікова пігментація шкіри.

Менш радикальна, ніж пластична операція, мезотерапія здатна вирішити викликані фотостарінням шкіри естетичні проблеми.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні