Найефективніші напої для схуднення

Боротьба із зайвою вагою іноді затягується на надмірно тривалий термін, і причиною цього може стати неправильний питний режим або неправильні напої. Щоб ефективне схуднення все-таки відбулося, скористайтеся наступними порадами щодо конкретних напоїв.

Очищена вода

Цей простий напій насправді грає найважливішу роль в процесі схуднення. Почнемо з того, що вона необхідна в першу чергу для нормалізації обмінних процесів і підтримання їх у цьому стані.
Вченим вдалося довести теорію того, що нестача звичайної води призводить до уповільнення метаболізму і, як наслідок, процесу схуднення. Загальноприйнята норма — 1,5-2 літри на добу. Цей обсяг включає тільки воду, чай, каву, супи — це окремо.
Недостатня кількість вологи в організмі позначається і на стані шкіри і волосся, вони стають тьмяними і сухими. Для запобігання всіх перерахованих ознак водного голодування необхідно щодня випивати рекомендований обсяг столової мінеральної води без газу, а ось лікувальну мінералку краще залишити на випадок, коли її призначить лікар.

Соки

Соки для схуднення застосовуються давно і це один з найнадійніших варіантів для зниження ваги, але тільки якщо мова йде про соках свіжого віджиму. Вони дуже цінні для організму, тому що тут можна знайти і вітамінний заряд, і глюкозу в потрібному для підживлення мозку кількості глюкози і сахарози. Найбільшу перевагу варто віддавати соків з м’якоттю, де присутня ще й клітковина сприяє виведенню шлаків з організму і втрати ваги.
Для схуднення краще вибирати овочеві соки з моркви, буряка, томатів і т.д. Пити їх потрібно одразу після приготування, а от зберігати небажано — вже через 15 хвилин корисні властивості починають нейтрализовываться.

Кава

Завдяки цьому напою значно поліпшується працездатність і активізуються життєві сили організму. Кава для схуднення використовують багато жінок, до того ж його рекомендують дієтологи, адже він прискорює обмінні процеси, в результаті чого знижується вага.
Рекомендована доза становить не більше 300 мл на добу. Однак слід пам’ятати, що все вищесказане стосується тільки натуральної якісної кави. Розчинний продукт містить всього 15% справжньої кави, ну а все інше це шкідливі хімічні складові.
Кава не рекомендується вживати особам із захворюваннями серцево-судинної системи на будь-якій стадії.

Чай

Зелений чай для схуднення забезпечує зниження рівня холестерину, прискорення метаболізму, виведення токсинів і зайвої рідини з організму. До того ж, дослідники виявили в чаї особлива речовина — поліфенол, який знижує продукцію бактерій, що сприяють появі неприємного запаху з рота.
Важливо вибирати продукт не в пакетах, тому що в них справжнього чаю зовсім не багато. Виробники складають у пакетований варіант всю пил, утворену в результаті приготування справжнього якісного чаю. Пам’ятайте про те, що якщо у вас є проблеми з печінкою, то зелений чай не бажаний в раціоні.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні