Народні засоби для зростання нігтів

Якщо ви дбаєте про ідеальний манікюр, то, напевно, вже не раз задавалися питанням — як покращити ріст нігтів. Довгі красиві доглянуті нігті — справжня прикраса будь-якої жінки. Звичайно, можна вдатися до такого методу, як нарощування нігтів, але особисто мене більше приваблює природна краса. Тому в цій статті я хочу розповісти вам про деякі народні засоби для росту нігтів та інших дієві методи.

Повільний ріст нігтів може бути викликаний безліччю факторів. Недостатнє харчування і поганий догляд можуть викликати серйозні пошкодження нігтів. Однак у більшості випадків основним винуватцем поганого стану нігтів є різні проблеми зі здоров’ям. Здоровому росту нігтів сприяє прийом вітамінів, правильне харчування, застосування народних засобів і доглядаючи процедури. Правильний догляд та харчування нігтів зроблять їх гладкими і міцними. А тепер давайте розглянемо основні засоби для поліпшення росту нігтів.

Правильне харчування

Коли організм не отримує необхідної кількості поживних речовин, це може призвести до неприємних наслідків. Тому кращий спосіб не тільки нормалізувати, але і поліпшити функції організму, такі як ріст волосся і нігтів, це ввести в раціон більше продуктів, що містять вітаміни B і E. Ці два елементи стимулюють ріст нігтів. В середньому він може стати до 25% інтенсивніше. Приймайте вітаміни в таблетках або їжте більше фруктів, яєць, часнику і мигдалю, щоб досягти бажаної мети.

Рух

Добре відомий той факт, що, коли ми робимо рухи пальцями, приплив крові до них збільшується, від чого нігті починають рости швидше. Тому масаж, друк на клавіатурі та інші фізичні вправи з участю пальців сприяють зростанню нігтів. Тільки, щоб скористатися перевагами цього методу, переконайтеся, що ви забезпечили нігтям необхідне харчування, тому що деякі з описаних способів можуть негативно позначитися на вашому манікюрі.

Оливкова олія

Оливкова олія добре допомагає в поліпшенні росту нігтів. Воно пом’якшує кутикулу і насичує нігті необхідними вітамінами.

Час від часу проводите для своїх нігтів наступну спа-процедуру: капніть кілька крапель оливкової олії собі на пальці і починайте їх масажувати. Приділіть особливу увагу нігтям і кутикули. Дайте маслу вбратися. Щоб отримати гарантований результат, виконуйте цю процедуру щодня.

Желатин

Фахівці виявили, що желатин добре допомагає поліпшити ріст нігтів. Вони стверджують, що желатинові ванночки роблять на них виключно позитивний ефект. Крім того, вони сприяють зміцненню нігтів, захист їх до зовнішніх факторів і зменшення ламкості. Придбайте невелику кількість желатину в магазині, розтопіть у відповідності з інструкцією і помістіть нігті в отриману ванну на 10-15 хвилин. Процедуру бажано повторювати щотижня.

 

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні