Нарощування вій — потужний інструмент для перетворення

Довгі й густі, що ваблять і красиво вигнуті, надзвичайно сексуальні і надають погляду загадковість вії — це не мрія? Тільки ось далеко не кожній таке багатство дістається від природи! Але на те ми і сучасні жінки, щоб не задовольнятися дарами не завжди справедливою природи, а брати ситуацію в свої руки і моделювати власну зовнішність за своїм бажанням.

У цьому нам дуже допоможе простою процедуру нарощування вій. На щастя, вона вже давно не відноситься до розряду супер дорогих і елітних послуг, а цілком доступна самим простим дівчатам та жінкам у кожному місті. Нарощування вій сьогодні проводять практично в кожному хорошому салоні краси, так і коштує ця послуга не надзвичайно дорога.

До того ж, для цієї косметичної процедури не потрібно ніякого спеціального, громіздкого обладнання і її цілком можна проводити вдома у замовника. Це дуже зручно, адже нарощування вій на дому істотно заощаджує час: майстер сам приїздить до Вас додому у зручний для Вас час, привозить з собою все необхідне і в комфортних для Вас умовах проводить нарощування вій!

Сама ця процедура займає в середньому від 1,5 до 2,5 годин. Все залежить від того, наскільки густо Ви вирішили нарощувати вії, скільки їх доведеться приклеїти. Також багато залежить від майстерності і досвіду фахівця, оскільки процедура нарощування дуже копітка, досить складна і вимагає від майстра уваги і концентрації. Тому потрібно звертатися тільки до хороших, дослідним, перевіреним майстрам.

До того ж, тільки досвідчений майстер зможе порадити, якої довжини і товщини вії Вам варто вибрати для нарощування, зможе підібрати потрібний, максимально підходить до рідних вій колір штучних матеріалів. Адже зараз доступні штучні вії практично будь-якого відтінку і самої різної довжини. Традиційно, для ділового, повсякденного макіяжу радять вибирати прості вії середньої довжини — близько 8 — 10 мм. Звичайно, їх довжина залежить від довжини натуральних вій.

В залежності від того, робите Ви нарощування на кожен день або для свята, фахівець порадить, чи варто робити 3д нарощування вій, декорувати вії паєтками або стразами, вибирати вії неординарного кольору. З його допомогою можна створити неповторний урочистий образ або підкреслити стильність і строгість ділового макіяжу.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні