Наскільки безпечно лікування ерозії шийки матки радіохвилями?

Лікування ерозії шийки матки радіохвилями, що отримало назву «метод радіохвильової хірургії всіляких захворювань шийки матки», на даний момент, найбільш затребуваний у сучасній гінекології.

Механізм впливу даного методу полягає в обробці пошкоджених тканин високочастотним випромінюванням радіохвиль, шляхом перетворення їх у молекулярну енергію, викликає подальше нагрівання тканин. При цьому пошкоджені ерозією клітини шийки матки випаровуються, а здорові — не втручаються в цей процес.

Радіохвилі краще інших методів чи ні?

В даний час, лікування ерозії шийки матки радіохвилями становить досить гідну конкуренцію хірургічним методам лікування даного роду захворювань, як правило, таких як, лазерне припікання, діатермокоагуляції та заморожування рідким азотом (кріодеструкції).

Корисна порада!Радіохвильове лікування багатьма фахівцями вважається найбільш прогресивним, результативним та ефективним методом у гінекологічній практиці, дозволяє уникнути багатьох небажаних наслідків, які характерні для інших способів лікування ерозій.

Плюси лікування за допомогою радіохвиль

Головними перевагами лікування ерозійних ділянок шийки за допомогою радіохвиль є:

 • повна відсутність яких-небудь хворобливих відчуттів під час проведення процедури і в післяопераційний період;
 • відсутність набряків і запальних явищ;
 • лікувальна процедура проводиться протягом декількох хвилин;
 • не створює опіку тканин і післяопераційних вогнищ некрозу;
 • мінімальний ризик появи кровотеч, як протягом, так і після процедури;
 • відсутність травм прилеглих тканин;
 • ця методика стосується тільки пошкоджені ерозією слизові тканини;
 • не виникає деформуючих змін тканин і рубцевих утворень, що дозволяє використовувати метод у родили жінок;
 • радіохвилі мають ефект стерилізації, завдяки чому знижується розвиток подальших інфекційних ускладнень;
 • не сприяє загостренню хронічного запалення придатків;
 • не порушує менструального циклу.

Коли починати лікування?

Радіохвильове лікування застосовується навіть за наявності обширних ерозіях тканин і при недостатній ефективності амбулаторних хімічних методів. Лікування виразкового дефекту радіохвильовим способом рекомендується виконувати, починаючи з 5 і закінчуючи 10 днем менструального циклу, оскільки в зазначений період часу здатність слизових тканин шийки до регенерації особливо висока і загоєння буде проходити швидше.

Приблизно через 4-6 тижнів, тканини відновлюються, а до цього моменту протипоказано вести статеве життя, уникати сильних фізичних навантажень, планувати вагітність і приймати ванни (купатися в басейні).

Корисна порада!Радіохвильової спосіб лікування ерозійних тканин, у більшості випадків, отримує хороші і позитивні відгуки. Але кожен випадок індивідуальний, тому при призначенні такого методу лікування, слід звернутися до гінеколога для отримання повної консультації.

Що таке ерозія шийки матки, як її розпізнати?

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні