Навіщо чоловікові фотоепілятор?

Проблема видалення волосся з різних місць перед жінкою стоїть з давніх часів. Але ніхто раніше не замислювався, що у чоловіків може з’явитися точно така ж проблема. Адже раніше вважалося, що густа шевелюра, буйна рослинність у всіляких місцях є показниками мужності, пристрасті і, взагалі, основним зовнішнім відзнакою від жінки. Але настали такі часи, коли необхідність видалення волосся стала руба і для чоловіків.

Для багатьох з них є справжніми тортурами використання воскових смужок для ніг або висмикування окремих волосинок з носа або брів. Але нові умови джентльменського кодексу змушують сильна стать йти на самі різні жертви. Можливо, спеціально для них була розроблена технологія селективного фототермоліза.

Суть його полягає в імпульсної подачі світлового сигналу на кожен окремий волосся. В процесі фототермоліза відбувається перетворення енергії світла в теплову енергію, яка руйнівно діє на фолікулярний волосяний мішечок. Передача імпульсу відбувається через конкретний волосок, шляхом його нагрівання до певної температури.

Здавалося б, тепер чоловіки зможуть забути про гоління, але не все так просто, електробритви чоловічі залишаться популярними ще довгий час. Справа в тому, що застосування фотоепілятора, навіть якщо це буде відбуватися в умовах косметичного салону, можливо тільки при наявності щетини до 1-2 мм. Вплив на довге волосся, як показує практика, неефективно, а на дуже короткі — небезпечно, можна отримати термічні травми.

Слід враховувати, що технологія селективного термолізу показує позитивні результати тільки на темне волосся з-за великого вмісту меланіну. Чим волосся світліше, тим результативність менше. А на сиве волосся пристрій фотоепіляції практично не діє. В цьому випадку доведеться вдатися до використання інших сучасних технологій.

Крім того, фотоепілятор підійде не всім. Існують деякі протипоказання до застосування даного способу епіляції, причому вони рівнозначні як для чоловіків, так і для жінок. Фотоепіляція строго протипоказана людям з цукровим діабетом і серцевим стимулятором, з онкологічними захворюваннями, епілепсією і проблеми зі згортанням крові. Не можна проводити епіляцію таким способом дітям до 16-17 років, зважаючи бурхливого гормонального розвитку, вагітним жінкам, щоб уникнути отримання внутрішньоутробно дитиною порції стресу, що може призвести до мимовільного абортированию.

 

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні