Недоліки нарощування волосся

Яка жінка не мріє про довгих розкішних волоссі? Ті, кому природа не подарувала розкішну шевелюру, вдаються до такої популярної сьогодні послуги, нарощування волосся.

Наскільки ця процедура нешкідлива? Які недоліки нарощування волосся існують? Ці питання хвилюють багатьох.

Назвати нарощування волосся корисним для шевелюри, зрозуміло, не можна. Особливо травмують волосся «гарячі» методи, не кажучи вже про зняття пасом, при якому нерідко втрачається велика кількість власних волосся. Тонкі ламкі волосся — звичайна картина після процедури зняття нарощених пасом. «Холодні» ж технології підходять для власниць кучерявого волосся.

Італійське нарощування передбачає вплив на волосся не тільки температури, але тиску та хімічних речовин. При іспанському методі клей може пошкодити структуру власного волосся. Якщо використовуються затискачі, то волосся в місцях їх кріплення неминуче псуються.

Якщо наростити великий об’єм натуральних волосся, то обов’язково з’явиться відчуття тяжкості. Слід зауважити, що штучні пасма не такі важкі, як натуральні.

Штучні кліпси, за допомогою яких нарощуються волосся, постійно відчуваються. Перший час до цього важко звикнути. Крім того, іноді з’являється лупа і свербіж.

Кліпси або капсули можна розгледіти і намацати в волоссі. Коли волосся почнуть відростати, місця стиків будуть помітні ще більше. Дані недоліки нарощування волосся особливо неприємні для чоловіків, так як вони, як правило, є ворогами всього штучного в жінці. Цей же недолік обмежує вибір зачісок, які можна зробити на таких волоссі. «Кінський» хвіст, високі зачіски робити не рекомендується.

Якщо для нарощування волосся застосовувався клей, то ні в якому разі не можна відвідувати сауну і, що особливо прикро, мочити волосся, купаючись у морі.

Якщо нарощування волосся відбувалося з використанням штучних пасом, то потрібно забути про гарячому фені.

Не можна нахиляти голову при митті нарощених волосся, а також спати з мокрою головою. Використання шампунів для сухого волосся також під забороною, адже вони містять компоненти, які здатні завдати шкоди нарощеним пасмам. Доцільно використовувати спеціальні шампуні, які можна придбати в салоні, а задоволення це не з дешевих.

Потрібно забути і про засоби, основа яких жирна, а ось нежирні бальзами і маски доведеться використовувати в обов’язковому порядку.

Нарощені волосся вимагають додаткового догляду. Так, їх потрібно заплітати в косу або ховати в сітку на ніч, розчісувати, як мінімум, тричі на день, так як вони обов’язково будуть плутатися. Доведеться придбати спеціальну щітку для нарощених волосся.

Нарешті, нарощування волосся — це дорога процедура. Більше того, гроші доведеться регулярно витрачати на професійну корекцію, яка знадобиться, як тільки волосся відросте.

Не вдаватися до нарощування, при підвищеній чутливості шкіри голови, випадіння волосся, вегетосудинної дистонії, при прийомі антибіотиків, гормональних засобів або проходження хіміотерапії.

Ігнорувати недоліки нарощування волосся можна в тому випадку, якщо власні пасма сильні та здорові, а також, якщо є фінансова можливість оплатити дійсно професійну процедуру і наступні корекції, а також купувати спеціальні засоби для нарощених волосся.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні