Очі — «дзеркало душі» і індикатор віку

Очі з блиском, з задоринкою, очі веселі, лукаві і манливі — це, звичайно ж, ознаки молодості.
Мудрі, зосереджені, розбірливі, дивляться з інтересом і оцінюють — це очі середнього віку.
Втомлені, спокійні, безбарвні, сумні очі — ознака багато прожитих років.

Шкіра навколо очей — це їх рамка, обрамлення і антураж. Вона відповідає віку. В молодості шкіра пружна, рожевого кольору, що говорить про хорошому кровообігу. У середньому віці з’являються зморшки, мішки під очима або «гусячі лапки» біля зовнішніх її куточків. З роками втрачається пружність шкіри і свіжий здоровий вигляд.

Біологічного старіння уникнути неможливо, але розтягнути його в часі, відсунути на більш пізній термін — цілком реально. Потрібно бути оптимістом, позитивно мислити, уникати стресових ситуацій, не випробовувати і не проявляти негативних емоцій і, звичайно ж, доглядати за шкірою навколо очей.

Використання спеціальної косметики — це лише мала частина того, що потрібно робити, щоб продовжити стан молодості шкіри. Рекомендацій для цього набагато більше:

а) носити і використовувати сонцезахисні окуляри-масажери для очей;
б) стежити за мімікою;
в) користуватися косметикою, спеціально призначеної для шкіри навколо очей;
г) не випробовувати і не проявляти негативні емоції;
д) наносити крем строго по масажних лініях;
е) практикувати повноцінний відпочинок;
ж) виключити алкоголь і тютюн;

Крім природного старіння і впливу навколишньої дійсності, безжальні відбитки на нашому обличчі залишає і міміка. Навіть позитивні емоції, що викликають посмішку або завзятий сміх, також можуть стати причиною появи зморшок навколо очей.

Доглядати за шкірою навколо очей потрібно регулярно, а головне грамотно. Слід використовувати косметичні засоби, призначені для очей і лише для очей, а не в цілому для особи. Бо як структура шкіри навколо очей набагато тонше, ніж на інших ділянках обличчя. Крем для очей більш легкий, не викликає сльозоточивості і є гіпоалергенним. Наносити його слід кінчиками (подушечками) безіменних пальців, як би прихлопуючи, та строго по масажних лініях. Це лінії найменшого розтягування шкіри, які збігаються з розташуванням колагенових волокон.

Масажні лінії навколо очей проходять наступним чином:
— по верхньому століттю — від внутрішнього кута ока до зовнішнього;
— по нижньому століттю — від зовнішнього кута ока до внутрішнього.

Нижче очі проходить подглазничная масажна лінія. Вона починається біля внутрішнього кута ока, проходить по верхній частині вилиці, піднімаючись до скроні.

Тургор шкіри — це показник її еластичності. Зниження тургору може статися через зневоднення або об’ємного виснаження. Причиною можуть бути захворювання шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи та нирок. Набряки або темні синці під очима є також наслідком порушення в роботі серцево-судинної системи.

Шкіра навколо очей може «відвиснути» і в результаті навмисного голодування, і під час використання чергової дієти для схуднення. Різкі зміни ваги відбуваються не тільки в місцях локалізації надмірної жирової тканини, вони залишають свої відбитки і на обличчі. Шкіра втрачає пружність, під очима утворюються «мішки», а погляд стає хворим і неживим.

Грамотно доглядаючи за шкірою і регулярно роблячи масаж навколо очей, можна частково приховати її косметичні недоліки з допомогою правильно завданої макіяжу. Для цього слід використовувати більш світлий тональний крем, який наноситься на подглазничную область. А більш темний тональний крем нанести на інші ділянки шкіри обличчя. Це в тому випадку, коли шкіра під очима має більш темний відтінок порівняно з іншими ділянками. Різниця між основним тоном особи і відкоригованої подглазничной областю повинна бути не більше одного тону, щоб корекція не була помітною.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні