Основні ознаки позаматкової вагітності до затримки

Позаматкова вагітність являє собою досить серйозну патологію, наявність якої може призвести до сумних наслідків. Саме тому жінка, яка не предохранялась в період статевого акту, повинна якомога раніше з’ясувати можливість розвитку позаматкової вагітності. Ознаки позаматкової вагітності до затримки розпізнати неможливо, тому необхідно знати, що свідчить про наявність патології в організмі на ранніх термінах.

Необхідно відзначити, що свідоцтва позаматкової вагітності на ранньому терміні такі ж, як і ознаки нормального процесу виношування плоду в матці. Навіть лікарі з працею можуть визначити розвиток даної патології в перші тижні вагітності. Жінкам, які бажають уникнути оперативного втручання, слід знати про ознаки позаматкової вагітності.

Існують ознаки, які характерні для вагітності незалежно від того якою вона є. Мова йде про затримку менструації, токсикозі, хворобливості молочних залоз, прискореному сечовипусканні, невеликому підвищенні базальної температури. Наявність будь-якого з цих ознак не має насторожувати жінку.

Показники позаматкової вагітності проявляються приблизно на 4 тижні від моменту зачаття. У тому випадку, якщо у вас була затримка менструації, ви повинні зробити тест, який визначає наявність вагітності. Негативний або слабоположительный результат повинен вас насторожити.

У разі зниженої концентрації хоріонічного гонадотропіну в період вагітності служить сигналом для звернення до лікаря. Досвідчений гінеколог-акушер з легкістю побачить відхилення даного рівня від того, який характерний для нормальної вагітності.

Ще однією ознакою позаматкової вагітності прийнято вважати кров’янисті виділення. Біль в області матки, а також яєчників також служить поганим сигналом для перебігу вагітності. Підвищена температура, наявність низького тиску і запаморочення служать ознаками позаматкової вагітності.

Для того, щоб підтвердити наявність позаматкової вагітності на ранньому етапі потрібно при прояві перерахованих вище ознак звернутися до акушера. Медики звертають увагу на рівень ХЧГ, больові відчуття, результати УЗД. Також буде зроблений огляд матки і за її розмірами лікар також визначить, який є вагітність.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні