Ознаки молочниці у чоловіків і варіанти лікування

Молочниця являє собою інфекцію, викликану грибком виду Candida. Дане захворювання зустрічається не тільки серед представниць жіночої статі, але і серед чоловіків. Саме тому варто знати про те, які ознаки молочниці у чоловіків бувають для того щоб вчасно зайнятися лікуванням.

Основні симптоми

В першу чергу при молочниці у чоловіків з’являється ознака у вигляді ураження шкірястою складки, яка прикриває статевий член і його голівку. Далі чоловіків повинно насторожити поява болю, болю і дискомфорту, що виникає під час сечовипускання. При цьому свербіж з’являється як на шкірі, так і на голівці статевого члена.

Корисна порада!Немаловажний ознака цього захворювання полягає в тому, що з’являються висипання в області статевого члена. Досить часто чоловік відчуває біль під час статевого контакту. Це відбувається із-за набряку та збільшення в розмірах голівки, а також крайньої плоті.

Наявність тріщин, ерозії і кірок » на слизовій і шкірі статевого органу також є ознакою молочниці у чоловіків.

Іноді при даному захворюванні чоловік може помітити появу сильного, неприємного, кислуватого запаху і виникнення нальоту білого кольору на поверхні головки статевого члена.

Як правило, молочниця у чоловіків починається з прояви кандидозного уретриту, інкубаційний період якого становить від 10 до 12 днів. Після цього і починають проявлятися основні ознаки молочниці у чоловіків.

Найяскравішою ознакою вважається поява густих білих слизових виділень і відчуття дискомфорту при сечовипусканні. Наявність даних ознак є приводом для негайного звернення до лікаря-венеролога. Справа в тому, що при відсутності своєчасного лікування може відбутися подальше просування інфекції.

Хронічна форма молочниці

Захворювання може перейти в хронічну форму. Крім того можуть почати розвиватися інші серйозні захворювання на тлі молочниці. Кандидозна інфекція має високу пристосовуваність, а це означає, що може статися проникнення в ті чи інші органи.

Наслідки можуть бути жахливими. Саме тому так важливо здати аналізи при виникненні первинних ознак захворювання.

Корисна порада!Якщо захворювання знаходиться на ранній стадії, то лікар призначить місцеве лікування. У тому випадку, якщо ознаки молочниці не були помічені, і захворювання перейшло в хронічну форму, доведеться приймати протигрибкові препарати всередину. Іноді доречно проведення антибактеріальної терапії.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні