Поради для вдалого макіяжу

Кожна жінка унікальна, і тут справа зовсім не в зовнішності. Кожна роками виробляє свій неповторний стиль, відточує мистецтво підносити себе, купуючи ті самі риси за яким з тисячі можуть дізнатися саме її. Так і повинно бути, адже не даремно говорять, що не красивих жінок не буває, ми такі, якими робимо себе самі. Кожна з нас по-своєму актриса, наше життя супроводжується нескінченною низкою прийнятих образів, неймовірно важливо, що б ці самі образи своєю недоречністю не видавали її в нас. Тим не менш кожна повинна грати в своєму амплуа, щоб домогтися успіху. Бути жінкою-це мистецтво, ми художниці народжені творити, а наше портфоліо — ми самі.

Чи варто говорити, що кожен раз встаючи вранці і підходячи до дзеркала ми бачимо перед собою чисте полотно, який рідкісного кого залишає байдужим. І тут ми беремося за справу. Дуже важливо все робити поетапно. Для початку очистимо шкіру, обов’язково наносимо основу, підійде будь-який не жирний крем, потім тільки візьмемося за тональну основу, якщо у вас немає явних причин для маскування, варто використовувати легкі матуючі засоби і уникати використання густих тональних кремів, поки на це не з’явиться вагомих причин. Таким чином ви будете виглядати більш свіжо і природно на протязі всього дня, тим не менш мати в косметичці «важку артилерію» все-тики рекомендовано для усунення неприємностей локально, скажімо, замаскувати родимку або роздратування, адже з кожною може трапляється. Якщо є можливість використовувати відразу декілька тональних основ, незначно відрізняються за гамі, можна вдатися до не великим хитрощів. Більш світлі наносимо на центр особи, зокрема на височині скул, область навколо очей, середина чола, тонкою смужкою по вершині носа. Темні відтінки наносимо на місця западин під вилицями розтушовуючи до нижньої частини обличчя, так само наносимо на і бічні пазухи носа, підстава чола біля коренів волосся. Такі прийоми дозволять візуально зробити риси обличчя більш тонкими та витонченими.

Власне, на цьому закінчується етап виправлення похибок, якщо в якості результату ви очікували легкий денний макіяж, на цьому можна зупинитися, додавши лише легкий тон тіней на повіках широкої пензлем, тушшю на віях і свіжий блиск на губах. З іншими ж підемо далі.

Можливі два варіанти розвитку подій. Напевно, всі знають не з чуток про головні канони будь-якого макіяжу, і все-таки повторюся: акцент може бути тільки один. На що впаде ваш вибір, будь то губи або очі, вибирати вам, визначитеся, на що найчастіше дивляться, чим захоплюються, це відмінна можливість сфокусувати увагу на ваших перевагах.

Якщо ваш вибір припав на губи варто відразу відзначити, варто відштовхуватися від ваших особистих переваг, форми і обсяги дані вам краще підкреслювати і не намагатися перемалювати, будь-які нападки на природу будуть виглядати неприродно, грубо і навіть вульгарно.

Приступаючи до макіяжу очей, слід пам’ятати, що будь-які тіні наносяться на повіки будуть сперечатися з природним кольором вашої шкіри. Темні тіні менш примхливі, але якщо ви віддаєте перевагу яскраві помітні відтінки або навпаки світлі, збереження початкового кольору яких принципово, вам необхідно буде освітлити повіки, для цього найчастіше використовуються так звані базові білі тіні або контурний олівець.

При нанесенні будь-якого роду макіяжу важливо розуміти, які саме цілі ми переслідуємо спочатку. Нам не потрібно намалювати на собі красу, нам необхідно підкреслити власну, поки це буде вашим основним принципом, ви будете успішні у виборі свого образу.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні