Причини випадіння волосся

Нормальний цикл росту волосся становить від 2 до 3 років. В середньому протягом цього циклу кожен волосся відростає на 1 см на місяць. В тому, що ми втрачаємо по кілька волосин на день, немає нічого страшного, це природний процес, але деякі люди стикаються з проблемою надмірного випадання волосся. Страждати від випадіння волосся можуть як чоловіки, так і жінки і навіть діти. У цій статті ми розповімо про основні причини випадіння волосся.

Тяжка хвороба або серйозна операція може викликати надмірне випадання волосся. Це викликано тим, що організм випробував стрес. Ви можете раптово втратити велику кількість волосся, але ця проблема зазвичай має тимчасовий характер і з часом, коли організм приходить в норму, поновлюється і нормальний цикл росту волосся.

Гормональні зміни в організмі також можуть стати причиною випадання волосся. Якщо ваша щитовидна залоза сверхактивна або, навпаки, її функція знижена, у вас може виникнути проблема випадіння волосся. Вирішити її можна, лише звернувшись до лікаря, який призначить необхідне лікування. Порушення функції статевих залоз також може викликати випадання волосся, для вирішення проблеми необхідно відновити гормональний баланс.

Багато жінок стикаються з даною проблемою в перші місяці після пологів. Ця причина випадіння волосся також пов’язана з рівнем гормонів в організмі. Під час вагітності із-за високого рівня гормонів волосся, які повинні були випасти, продовжують свій ріст. Коли рівень гормонів приходить в норму, все волосся, що закінчили свій цикл, випадають, поступаючись місцем новим.

Прийом деяких ліків може стати причиною випадання волосся. Цю проблему можна вирішити зменшивши дозу ліків або відмовившись від них повністю. Найбільш часто викликають випадання волосся препарати для розрідження крові, ліки від подагри, засоби, що використовуються для боротьби з високим кров’яним тиском і серцевими проблемами, протизаплідні таблетки і вітамін А.

Деякі інфекції можуть викликати випадання волосся. Наприклад, грибкові інфекції, які часто зустрічаються у дітей. Це захворювання можна лікувати за допомогою протигрибкових лікарських засобів. Випадання волосся також можуть викликати такі захворювання, як вовчак або діабет. Пам’ятайте, що випадання волосся може бути ознакою серйозного захворювання, тому не ігноруйте цю проблему, а як можна швидше проконсультуйтеся з фахівцем, який допоможе вирішити вашу проблему.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні