Прищі на спині і плечах: причини появи та методи боротьби

Прищі, всупереч розхожій думці про перехідний вік, можуть з’являтися в будь-якому віці, на будь-якій частині тіла, під впливом різних причин. Особливо вони люблять ділянки шкіри з великою кількістю сальних залоз. Прищі на спині і плечах найбільш прикре непорозуміння, так як ці зони влітку відкриті на загальний огляд, що викликає неприємні відчуття для їх власниць: стиснення, комплекси, скутість. Для того щоб позбутися від них в домашніх умовах необхідно докласти чимало зусиль, але сучасні методи лікування дозволяють досягти істотних результатів за короткі терміни.

Прищі, що локалізуються на спині і плечах, мають свої відмінні особливості, розуміння яких допоможе в їх усуненні.
Особливості виникнення прищиків на спині і плечах
Причини прищів на спині і плечах різноманітні. Не завжди відразу можна їх виявити. Деколи для цього потрібно відвідування дерматолога і відповідні аналізи. Як правило, подібне явище виникає у підлітка, а в більш пізньому віці проходить само собою. Якщо ваш вік вже далеко не підлітковий, а висипання все ще красуються на вашому тілі, то варто пошукати іншу причину їх появи.

Хотілося б відзначити, що зазвичай в якості факторів, що ведуть до утворення прищів, відносять:

  • Надмірну активність сальних залоз, при якій пори не справляються з надлишком шкірного сала і закупорюються, утворюючи комедони, а в подальшому і гнійні прищі. Це пов’язано з поганим диханням шкіри, її недостатньою гігієною і дією хвороботворних бактерій, що викликають запалення. Простіше кажучи, прищі з’являються «від поту» і синтетики в одязі.

Однак ці фактори лише збільшують можливість появи прищів. При інших рівних умовах в кого не виникне прищів взагалі або вискочить одиничний прищик, а у кого-то все плечі і спина в прищах будуть. Чому так відбувається? Немає більш глибоких причин виникнення проблем зі шкірою? Звичайно, є. Їх ми і розглянемо в нашій статті.
Глибинні причини виникнення шкірних проблем на спині і плечах
Якщо розібратися, прищі сигналізують нам про неполадки, що протікають в нашому організмі. Наприклад, вони можуть бути викликані порушеннями метаболічних процесів, дефектами пір, передаються на генетичному рівні, низьким локальним або загальним імунітетом. Всі ці фактори розташовують до того, щоб шкіру атакували стафілококи, підшкірні кліщі та інші мікроорганізми. Коли причина недуги не зрозуміла, а люди займаються самолікуванням, це призводить до поширення інфекції, а прибрати прищі зі спини і плечей стає все важче і важче.

Часто для боротьби з прищами необхідне лікування антибіотиками, підібрати які може лише кваліфікований спеціаліст. У кожному випадку потрібен індивідуальний підхід і комплексні заходи, що включають медикаментозні схеми, підкріплені належним домашнім доглядом.

Догляд за шкірою спини і плечей в домашніх умовах
Домашній догляд включає в себе не тільки правильне нанесення косметичних засобів, але і умови утримання шкіри та спеціальні процедури.

  • Необхідно віддавати перевагу натуральним дихаючим тканинам, одязі без жорстких лямок.
  • Грамотний догляд за шкірою дозволить уникнути появи висипань. Миття голови повинно відбуватися раніше, ніж миття всього тіла, щоб уникнути алергічної реакції на миючий засіб. Умиватися потрібно виключно спеціальним гелем (молочком), після чого протирати шкіру тоніком (лосьйоном). В деяких випадках ці необхідні речі косметолог підбирає або дерматолог.
  • Якщо на вашому тілі з’явилися прищі, не варто його активно терти мочалкою, яка повинна мати середню жорсткість і бути натуральною.
  • На прийом вітамінів і пивні дріжджі відзначається позитивна реакція шкіри у жінок.
  • Уникайте стресогенних ситуацій, суперечок, конфліктів. Стан вашої шкіри безпосередньо взаємопов’язано з вашим емоційним станом.
  • Дрібні прищі допоможуть видалити ванни з марганцівкою, лікувальними травами, очищення кишечника.

Якщо заходи профілактики дотримані, а прищики не йдуть, а тільки поширюються по тілу, не зволікайте, зверніться до лікаря. Тим самим ви проявите до себе любов і турботу.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні