Проблеми з нігтями

Про що розкажуть нігті.

Чи знаєте ви, що досвідчений лікар може визначити, наскільки ви здорові, тільки глянувши на ваші нігті? Найчастіше проблеми з нігтями відчуває той, хто неправильно харчується, хоча це не єдина причина. Ось деякі з проблем, з якими ми найчастіше стикаємося.

1. Жовті нігті.

Можуть виникнути від того, що ви використовуєте лак, без базової основи, і занадто темний. Виправити становище допоможе лимонний сік, який зможе відбілити нігті, чи потрібно використовувати при знятті лаку рідина з соком лимона. Але краще застосовувати основу під лак, тоді таких проблем не виникне. Але це менше з лих. Гірше, якщо причиною виникнення жовтизни нігтів є грибок, тут вже не раджу займатися самолікуванням, а швидше звернутися до лікаря.

2. Білі точки.

Білі точки виникають у того, хто перестарався в споживанні кальцію. Допомогти тут можна тільки обрізанням нігтя по мірі відростання. Друга причина — це пошкодження кутикули, тому, коли робите манікюр, намагайтеся обійтися без пошкоджень.

3. Ламкі нігті.

З’являється при нестачі кальцію, а також вітамінів А, Е, Н і фтору. Допоможуть ванночки із сіллю, при щоденному застосуванні тримаєте 20 хвилин. Також нігті стають ламкими від впливу на них хімічних речовин, що містяться в побутовій хімії. Потрібно виробити звичку займатися домашніми справами в рукавичках.

4. Врослий ніготь.

При такій проблемі нігтів краще звертатися до фахівця, хоча якщо хвороба тільки почала розвиватися, можна робити компрес з вершковим маслом близько двох — трьох тижнів. Потім трохи піднявши ніготь, підсунути під нього марлю. Але доктор зможе вам краще визначити метод лікування.

5. Задирки.

Причина банальна і відома, напевно, навіть однорічному дитині. Не гризіть нігті! Зрозуміло, неможливо так відразу позбутися звички, виробленої роками, тому при появі заусенца, використовуйте кусачки для їх видалення. І обробляєте місця, де були задирки спеціальним маслом

6. М’які, нігті.

Зазвичай в цьому випадку нігті сигналізують нам про нестачу вітамінів в організмі, але може і бути наслідком неправильного догляду за нігтями. Нігті не потрібно підрівнювати ножицями, використовуйте скляний або картонну пилку. Якщо ж проблема залишилася, почніть прийом вітамінів, особливо кальцію спільно з вітаміном Д, також допоможуть спеціальні склеювальні ніготь кошти

7. Ультрафіолет руйнує нігті.

Щоб цього уникнути робіть масляні ванночки, і взагалі в догляді за нігтями використовуйте різні масла і креми, які зміцнюють і відновлюють нігті. До того ж існує лак з ультрафіолетовим фільтром

8. Борозенки.

Причин появи борозенок на нігтях досить багато. Це і неправильне харчування, і відкладення солей, і стрес, інфекційні захворювання. У таких випадках зазвичай виникають поперечні борозенки. Також можуть з’явитися і вертикальні борозенки, що символізує нестачу в організмі заліза, вітаміну В12, захворювання кишечника, або надлишок вуглеводів. Не виключена поява борозенок і від пошкодження нігтів, неправильного догляду. Зазвичай у міру відростання нігтя, в цьому випадку, вони зникають самі собою, але при серйозної травми, може виникнути потовщення і навіть розкол нігтя.

Лікування таких нігтів полягає в поліровці, але це потрібно робити акуратно, щоб нігті не стали ламкими. Також борозенки на нігтях можна приховати, використовуючи спеціальний лак для нігтів з борозенками, при цьому нігті можна не шліфувати.

Але якщо проблема з нігтями викликана генетикою, то лікування тут марно. Нігті можна тільки замаскувати, роблячи якісний і акуратний манікюр.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні