Прості вправи для спалювання жиру на животі

Кожна людина в дитинстві вірить у чари і магію. Одні діти хочуть володіти чарівною паличкою, інші сподівається на чарівну лампу, у якій живе добрий джин, і буде виконувати всі його бажання. Дівчатка мріють стати феями, хлопчики чарівниками. Але, з кожним прожитим роком, по мірі дорослішання приходить усвідомлення того, що дива не трапляється, а мрії так і залишилися мріями. І хто знає, кого звинувачувати в ситуації, що склалася — чарівну паличку, яка, напевно, потрапила в руки іншого щасливця або джина, заблукав по дорозі. В результаті з дітей, які мріють про чари, виростають дорослі, які в це саме магія вже не вірять. Ні в диво, ні в любов, ні в дружбу… Але, це тільки на перший погляд, тому що в душі кожної дорослої людини при всій його прагматичності, практичності і цинічності, живе малюк, який продовжує мріяти про чарівної палички.

Природно, бажання дорослих людей вже куди більш скромні, так і в кількісному відношенні вони явно програють дитячим, але так чи інакше, всі ми в глибині душі впевнені в тому, що магія і чудеса трапляються…. Просто потрібно сильно цього хотіти і потай від усіх вірити… Про що мріють чоловіки сказати дуже складно, так як діапазон їх бажань досить широкий. А ось жінки мріють залишатися стрункими незалежно від кількості калорій, споживаних ними регулярно. Є заварні тістечка і піцу замість того, щоб робити вправи для спалювання жиру на животі і при цьому важити як пушинка — хіба це не диво?

Так, витаючи в хмарах ми і проводимо своє життя, поглинаючи пиріжки з капустою, з досадою розглядаючи своє відображення в дзеркалі навіть не підозрюючи про те, що з цього самого дзеркала на нас дивиться добрий джин, готовий виконувати всі наші бажання. Просто він чекає, коли ж ми закінчимо мріяти лежачи на дивані в обнімку з булочкою і приступимо до здійснення своєї заповітної мрії. Тому що регулярні вправи для спалювання жиру на животі й боках — це і є та сама чарівна паличка, яка допоможе нам втілити задумане в життя.

Тому давайте не будемо вішати ніс і нарікати на недотепу джина, який не прийшов до вас у час, а розглянемо найкращі вправи, які є найбільш ефективними для схуднення.
Вправи для плоского живота
Перше, що необхідно запам’ятати тим, хто вирішив оголосити війну жирових відкладень в області живота і талії — тренування не передбачають занять до повної знемоги. В даний час існує маса щадних комплексів і вправ, виконуючи які можна позбутися від жиру, не завдаючи собі фізичної та моральної шкоди. Вправи, які ми запропонуємо, допоможуть вам не тільки знайти фігуру вашої мрії, але і отримати заряд бадьорості на весь день. Тільки не обманюйте самі себе і не ховайте під подушкою шоколадки та інші смаколики, що б насолодитися ними перед сном при перегляді відео, тому що так ви ніколи не виграєте в цій нещадній сутичці з жиром на боках.
 

  • Якщо ви хочете струнку фігуру, то не лінуйтеся вставати на 30 хвилин раніше звичайного для того, щоб здійснювати ранкові пробіжки. Можливо, вам важко повірити в те, що біг вранці може не тільки позбавити вас від зайвого жиру, але приборкає почуття голоду, але це факт. Ви ніколи не замислювалися, чому ви їсте більше, ніж того вимагає ваш організм? Ні, це не тому, що ви відчуваєте почуття голоду, просто у вашому житті недостатньо яскравих моментів. Туга і монотонність буднів спонукає нас з’їсти що-небудь смачненьке і хоча б на мить відчути ту радість, якої немає в житті. І поступово це виробляється в звичку, яка приносить у наше життя не тільки радість, але і парочку зайвих кілограмів.
  • Якщо ви все ж не змогли подолати себе і встати вранці раніше, то не впадайте у відчай. У вас ще є шанс виправити ситуацію. Просто умивайтеся, випийте склянку корисного соку, одягайтеся і виходите з дому, щоб зробити прогулянку. Якщо ви хочете, щоб прогулянка стала цікавою та корисною, то обзаведіться крокоміром і влаштовуйте маленькі змагання самі з собою: кожен новий день проходите на кілька кроків більше, ніж вчора. І пам’ятайте, жир боїться рухів, а тому, крокомір в руки і вперед, до нової фігури.
  • Якщо у вас є маленькі діти, то вправи для спалювання жиру на боках можна перетворити на захоплюючу розвагу — надягайте роликові ковзани і складіть компанію своєму чаду на роледромі або ковзанці.
  • Велосипед. Не варто сприймати його як двоколісний транспорт, тому що насправді це досвідчений тренер, який допоможе вам в лічені дні знайти стрункість. Просто покатайтеся на ньому хоча б раз, і це допоможе вам не тільки повернути захват дитячих відчуттів від даної процедури, але і відчути ефективне дію педалей на ваші стегна, боки і живіт. Природно, за умови, що ви ці будете крутити педалі самостійно.
  • Якщо ви не любите бігати, кататися на роликах соромитеся, то йдіть на курси танців. Вам підійдуть будь-які: і спортивні, і східні і навіть латинські. Тільки не записуйтеся на танець живота, тому що від таких танців живіт як раз збільшується.
  • Для любительок поплавати, мріють про комфортних процедурах на спалювання жиру на животі, вправи будуть проходити в басейні. Плавання — це не тільки вид спорту, але й прекрасний спосіб знайти міцне здоров’я, зробити м’язи більш еластичними і позбутися від зайвих жирових відкладень.
  • Скакалка — це неодмінний атрибут всіх комплексів вправ, спрямованих на боротьбу із зайвою вагою. Ви пам’ятаєте скільки часу в дитинстві, а деякі і в юності проводили, стрибаючи через скакалку і при цьому були стрункими. Причому, стрункість — це зовсім не результат прискореного дитячого обміну речовин, а наслідок постійного інтенсивного руху. Тому, геть сумніви і горе, скакалку в руки і помчали за стрункою фігурою!

Можливо, ви звернули увагу на те, що в даній статті ми перерахували тільки ті вправи, які кожна жінка може виконувати з легкістю та невимушеністю. Для того, щоб їх виконувати не потрібно купувати дорогі тренажери або наймати особистого тренера. Крім цього, з простих вправ на схуднення багато хто з перерахованих методів можуть стати хорошою звичкою, яка виробить дисциплінованість, і буде робити життя яскравішим!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні