Ранні ознаки вагітності до затримки

Вагітність: вона є чи ні?

Розвиток нашої медицини зробило стрибок і в цій області. Гінекологами проведені дослідження і представлені результати: існує безліч первинних ознак, сукупність деяких з них може свідчити про настання її як бажаного або небажаного явища. Але не варто самостверджуватися таким чином, а однозначно після декількох днів затримки звернутися за зняттям підозр до гінеколога.

Якщо ви плануєте вагітність, то необхідно знати про процес овуляції. Це той самий довгоочікуваний день в менструальному циклі, коли зароджується нове життя. Овуляція відбувається приблизно в середині циклу. І якщо ця подія відбудеться, то жінка буквально через кілька днів відчує ознаки вагітності на ранній стадії.

Ознаки на ранній стадії — з одного боку досить цікавий момент життя і болюче питання для тих, хто мріє мати дитину. Саме вони звертають увагу на кожну дрібницю, здатну вказати на будь-яку дрібницю, щоб визначити первинні ознаки вагітності.

Кожна жінка точно знає, коли у неї були останній раз місячні і коли приблизно будуть наступні. А якщо не настануть? Потрібно знати ранні ознаки вагітності до затримки, які зараз і розглянемо.

Первинні ознаки вагітності

 • Щоденна біль внизу живота. Деякі жінки відчувають таку біль в той момент, коли відбувається овуляція і на початку менструації. Цей факт пов’язаний з скороченням матки. Можуть відчуватися нетривалі болі в попереку, — це досить частий ознака до затримки менструації.
 • Хворобливість грудей і її збільшення — початкові ознаки вагітності. У деяких жінок відразу після зачаття злегка збільшується груди і навіть може з’явитися молозиво в сосках. Відчувається дискомфорт у вигляді періодично з’являються болю грудей. Можливе збільшення вен на грудях і потемніння сосків.
 • Підвищення температури тіла. Жінки з досвідом зможуть безпомилково визначити вагітність, керуючись графіком базальної температури. Якщо температурні значення підтвердять овуляцію, то після вагітність настане. Ректальна температура у разі настання овуляції буде в межах 37,2 — 37,3 градуса. Такі симптоми вагітності не змусять себе чекати і можуть проявлятися після у вигляді сонливості, ознобу, слабкості, а після затримки сумнівів не залишиться.
 • Прояв смужки на тесті на вагітність. Головна умова — тест повинен мати високий ступінь чутливості (може визначити мінімум змісту ХЧГ. А це умова виконується тоді, коли мінімум 6 годин не ходити в туалет. Друга смужка буде трохи блідіше, — але це ранні ознаки.
 • Токсикоз. Феномен нудоти і блювання під час вагітності досі не розгаданий, але вони вважаються цілком природними ознаками вагітності, які абсолютно підтверджують її після затримки місячних. Класичний набір вагітної: блювання, нудота, запаморочення, зниження апетиту, відраза до запахів
 • Нервове перезбудження. Також може бути недостовірним ознакою. Сюди включаються такі неприємні симптоми, як апатія, головні болі, зайва нервозність, зниження артеріального тиску та безсоння. Якщо відкоригувати перші симптоми, то від безсоння немає порятунку лише як за допомогою таблеток. Але при підозрі на настала вагітність слід застерігатися сильних снодійних. У такому разі допоможуть 15-20 крапель валеріани.
 • Невеликі кров’янисті виділення. Після зачаття через 5-7 днів можуть бути легкі виділення у вигляді невеликої кровотечі, крапельками крові або просто жовтим слідом на туалетному папері. Це так зване імплантанційне кровотеча — один з найбільш ранніх, але досить вірних ознак. Такі незрозумілі кровотечі можуть з’являтися і після затримки місячних, що є біологічною нормою. Але щоб розвіяти сумніви, що все розвивається нормально і симптоми не помилкові, необхідно для отримання консультації звернутися до лікаря.
 • Відчуття «наповненості», тяжкості в малому тазу. Якщо все ж настала вагітність, значно збільшується приплив крові до малого тазу, матка поступово починає збільшуватися. Багато що завагітніли жінки відчувають свою матку з перших днів зачаття. Також є випадки, де зазначається поколювання в матці відчувається на ранньому терміні.
 • Настання швидкої стомлюваності. Сонливість, незібраність — ранні ознаки вагітності до затримай, які проявляються за статистикою у кожної другої жінки вже в перший тиждень після того, що сталося зачаття. Причина — посилене вироблення прогестерону (гормону). Цей гормон пригнічує психіку, чому і наступають перепади настрою у жінок. Ці ознаки вагітності після затримки тривають ще нетривалий час.
 • Симптоми кидання то в жар, то в холод. Ознаки, що зустрічаються досить часто в медичній практиці.
 • Поява молочниці. Наявність вагітності вказує на те, що у секреті піхви значно збільшується концентрація іонів водню, що захищають від непотрібного попадання в нього хвороботворних бактерій і організмів. Але в цій грунті відмінно розмножуються гриби кандида, які і викликають молочницю.
 • Виникнення геморою. Якщо жінка вже народжувала (при першій вагітності такого не виявлено), то вона при симптомах ранньої овуляції може зіткнутися з неприємним явищем — виникненням геморою, що пояснюється різко збільшився припливом крові. Після настання затримки симптоми зникають.
 • Ознак та симптомів настання вагітності величезна кількість. Деякі з них можуть проявлятися, деякі — ні, а можна випробувати відразу кілька (тоді вже сумнівів у настанні вагітності не буде). Представлені ознаки — лише непрямі симптоми. Для більш достовірного переконання існують максимально надійні методи та способи визначення цього дивовижного стану після затримки місячних. Ознаки вагітності після затримки посилюються, з’являються нові вісники.

  Після прояви деяких з описаних ознак слід набратися терпіння і дочекатися настання або затримки місячних. Всі ознаки вагітності деякий час посилюватися, а потім зникнуть. Тоді вже точно необхідно звернутися до гінеколога.

  Добавить комментарий

  запис в діагностичні центри України
  Поле обязательно для заполнения
  Поле обязательно для заполнения
  Запис здійснюється через сервіс Лікарні