Що слід знати про мусі для волосся?

Мус є одним з найбільш популярних і улюблених представницями прекрасної статі видів для укладання волосся. Він надає жіночої шевелюри пружність, блиск, чудово втирається в структуру волосся, обволікаючи їх особливою плівкою. Завдяки мусу зачіски стають пишними й густими. Однак вибирати і використовувати такий засіб треба з розумом. А що для цього потрібно знати?

Перш ніж придбати мус для волосся, наприклад, виробництва компанії » Floressence, треба з’ясувати, яким чином ви збираєтеся його використовувати. Якщо цей засіб на кожен день, то краще буде варіант з середньою фіксацією, якщо ж мус буде накладатися тільки по урочистих випадках, то цілком доречною виявиться сильно фіксує різновид.

Крім того, варто звернути увагу на вміст вітамінів і наявність проведення тестів на алергени в купленому продукті, так як будь-яка сировина для косметики добре лише тоді, коли не завдає шкоди здоров’ю — в даному випадку не руйнує структуру волосся. Безумовно, дуже важливо знати і фірму, що випускає мус. Як правило, більш дешева продукція від маловідомих виробників не виправдовує навіть свою низьку вартість.

Однак мало придбати якісний мус, його ще треба правильно нанести на волосся. Існують два найпоширеніші способи. Перший передбачає акуратне втирання мусу в коріння волосся і подальше їх розчісування — таким чином фіксує засіб рівномірно розподілиться по всій голові. При другому способі ви поділяєте сухі пасма на маленькі проділи, а зверху наносите вміст балончика. Після цього в хід пускається знову-таки гребінець, тільки неодмінно з рідкими зубцями. Завершальний етап — розтирання волосся руками. Не варто наносити занадто багато мусу, від цього волосся виглядають брудними, а їх відтінок помітно тьмяніє.

Останнім часом став дуже популярний так званий контурний мус. Його наносять на обрані пасма, від чого вони міняють свій колір. Це засіб особливо добре виглядає на світлому волоссі. Ще одне цікаве модне віяння — «летять» фарби. Для досягнення такого ефекту мус наносять лише на кінчики волосся, що робить їх відтінок цікавим і незвичайним.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні