Швидка допомога для потрісканих губ

Напевно, вам не раз доводилося страждати від того, що ваші губи стали сухими і потрісканими. В такі моменти наші прекрасні губки перестають виглядати привабливо і доставляють нам масу незручностей. На щастя, є простий і швидкий спосіб позбутися від цієї проблеми.

Нам знадобиться:

Бальзам для губ, тепла вода, махрова серветка, мочалка і рушник.

Отже, приступимо

Відкрийте кран з теплою водою і покладіть поруч з собою серветку. Вода повинна бути теплою, а не гарячою, інакше ви обпалите губи і тільки погіршить ситуацію.

  • Змочіть серветку водою. Потримайте серветку кілька секунд під струменем води, щоб вона встигла нагрітися, потім притисніть її до губ на 10-20 секунд. Повторіть процедуру 2-3 рази.

Тепла вода розм’якшить відмерлу шкіру на губах і її буде легше видалити. Потріть губи мочалкою. Замість мочалки можна використовувати зубну щітку з м’якою щетиною. Запам’ятайте, що терти треба не дуже сильно, тому що вам потрібно лише відмерлі частинки, але не пошкодити при цьому ніжну шкіру губ.

Після цього добре витріть губи сухим рушником. Потім нанесіть живильний бальзам для губ і насолоджуйтеся видом оновлених м’яких губ.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні