Скільки коштує відбілювання зубів в стоматології?

У США не тільки зірки, але і звичайні громадяни радують співрозмовників своєю широкою усмішкою, що відрізняється сліпучою білизною. Поступово і в нашому суспільстві з’являється мода на «голлівудську посмішку» на всі 32, тому все більш широкі верстви населення починають стежити за здоров’ям і бездоганністю виду своїх зубів. Але адже мало кому від народження дається максимально білосніжний тон різців, тому, зрештою, до стежать за візуальну привабливість свого зовнішнього вигляду людям приходить думка про необхідність відбілити вміст своєї ротової порожнини.

Головні вороги білосніжності зуба:

 • куріння;
 • кава та чай;
 • кола і червоне вино;
 • чорна смородина червона буряк;
 • вік і наслідки карієсу;
 • відсутність правильної гігієни рота.

Відбілити до білого

Бажання змінити на кілька тонів колір своїх зубів досить поширене, тому більшість стоматологічних клінік пропонують клієнтам таку послугу. Деякі економні громадяни, дізнавшись, скільки коштує відбілювання зубів в стоматології, намагаються зробити це самостійно, з допомогою більш ретельного чищення поверхні емалі або застосування спеціальних зубних паст з відбілюючим ефектом. Поспішаємо повідомити, що такі зубні пасти є лише маркетинговим прийомом виробника. Досягти видимого оці відбілювання зубів можна тільки за допомогою спеціальних засобів, які продаються зовсім не у відділі побутової хімії в супермаркеті.

Відбілювання буває: домашнє і кабінетне

Спробувати змінити колір зубів можна вдома, а не в клініці, але тільки за умови використання спеціального гелю, який виготовляється на основі перекису водню. Це речовина заливається у спеціальний пристрій (капу), яке одягається на зуби. Капи можна придбати стандартні пластикові, конструкція яких дозволяє їм приймати форму зубного ряду пацієнтів. Або ж замовити індивідуальну, виготовлену повністю за конкретними розмірами зубної дуги користувача. Лікування доводиться проводити досить довго, не менше двох тижнів. Перші зміни кольору стануть помітними десь на п’ятий день курсу лікування.
Переваги методики;

 • лікування вдома, а не в клініці;
 • вартість (від 1500 рублів) нижче, ніж у кабінетних методик;
 • відсутність додаткового, крім гелю, дії на зубну емаль.

Недоліки:

 • занадто довгий термін лікування;
 • відсутність швидкого результату.

Відбілюємо зуби в клініці

Кабінетне відбілювання прийнято розділяти на:

 • хімічна;
 • апаратне.

Хімічне дуже схоже на домашній спосіб, про який йшла мова вище. Доктор впроваджує в рот пацієнта коффердам (захисну пластину), покриває десну речовиною-протектором і наносить на емаль спеціальний відбілюючий речовина. Після годинного впливу на емаль речовина змивається лікарем і з порожнини рота видаляється захисна пластина. У підсумку через добу пройшов процедуру клієнт бачить в дзеркалі явно побілілі власні різці.

Апаратне відбілювання теж поділяється на два типи; механічне і хіміко-апаратне. Перший тип можна вже вважати застарілим, адже він дозволяє трохи поліпшити зовнішній вигляд посмішки, але домогтися кардинальної зміни кольору емалі він не зможе. По суті, апаратне відбілювання є просто процедурою зняття нальоту на поверхні емалі і поліруванням поверхні зуба.
Інструментом очищення може виступати:

 • щітка механічна, оснащена абразивної робочою поверхнею і спеціальні полірувальні пасти;
 • ультразвукове випромінювання;
 • апарат, що працює на основі принципу піскоструминної очищення.

Вартість близько 3 долара за зуб.

Хіміко-апаратна процедура дуже схожа на просто хімічне відбілювання з тією лише різницею, що на допомогу до отбеливающему речовині приходить випромінюючий елемент у вигляді ультрафіолетової лампи, лазера або випромінювача тепла. Такі «помічники» підсилюють силу застосовуваного хімічної речовини, що дозволяє досягти зміни кольору на 7, а то і 8 тонів.
Вартість в залежності від методу: від 6 до 16 тисяч рублів.

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні