Скільки можна прожити без води? Менше, ніж без їжі.

Скільки людина може прожити без води? Відповідь на це запитання проста — мало. Вода — це абсолютно безбарвна прозора рідина, яка не має запаху і смаку. У ній не міститься калорій, але при цьому вона є життєво необхідною для повноцінного розвитку і функціонування всіх форм життя. Ні людина, ні тварина і навіть рослина без води жити просто не зможе. Вода дуже важлива для всіх і її відсутність означатиме неминучу загибель. Людина зможе довгий час прожити без їжі, але без води життя на землі неможливе так само, як і без кисню.

Для чого потрібна вода?
Безумовно, людина якийсь час проживе без води, але часом це буде досить коротким. Наш організм — це складна взаємодія систем органів, м’язів, кісток і рідин, і в чому його функціонування залежить від споживання їжі і води. Вода необхідна всім органам для того, щоб повноцінно виконувати свою роботу. Взагалі людський організм на 70% складається з води і саме вода виконує деякі життєво важливі функції. Вода сприяє детоксикації, утилізації продуктів розпаду, відповідає за нормальну температуру тіла, а так само здійснює транспортування мінералів і мікроелементів.

В процесі життєдіяльності організм втрачає деяку кількість рідини, разом з якою йдуть мінерали та корисні речовини, і якщо втрати регулярно не відновлювати, то життя людини виявиться зовсім не довгою.

Скільки можна прожити без води?
Всі знають про те, що без їжі людина може обходитися дуже довго. Природно, вже через пару днів людина без їжі буде відчувати цілком відчутний дискомфорт, але все ж, організм знайде в собі приховані ресурси, що допоможе йому протриматися досить довго.

А от скільки днів людина може прожити без води? Якщо вірити науковим даним, то людина не протримається без води і трьох днів. В деяких випадках без води можна прожити до п’яти днів, та й то за наявності певних обставин. Але, настільки тривала відсутність води завдає непоправної шкоди організму, оскільки кожен орган нашого тіла функціонує в залежності від того, скільки води ми споживаємо. Мозок, нирки, печінка і навіть кров без необхідної кількості рідини просто атрофуються і перестають виконувати свої функції. Загалом, без води людина може прожити не більше 5 днів.
Як на нас діє вода?
І в ув’язненні скажімо, за словами фахівців, для нормальної життєдіяльності нашого організму щодня потрібно як мінімум два літри рідини. Причому, в даному випадку мова йде саме про воду, а не про інших напоях, які ми щодня приймаємо.

А що крім зневоднення дає нам регулярний прийом певної кількості води в добу?

  • По-перше, якщо ранок починати зі склянки прохолодної води, то процес травлення буде набагато краще.
  • По-друге, прийом води пробуджує організм і дає потужний заряд енергії
  • По-третє, вода робить неоціненний вплив на шкіру. Якщо приймати потрібну кількість води, то шкіра завжди буде мати здоровий вигляд.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні