Точковий масаж обличчя — здоров’я у ваших руках!

Точковий масаж обличчя за стародавньою китайською методикою давно вже став звичним для нас. Ніхто не спростовує користь від точкових впливів на шкіру обличчя. Акупунктурний масаж можливо робити на все тіло, проте найпопулярнішим в салонах краси залишається точковий масаж обличчя. Під час проведення масажу особи вплив виявляється на всі органи тіла. Завдяки такому масажу не тільки поліпшується кровообіг і лімфодренаж, але і швидше виводяться токсини і шлаки з організму, нормалізується нервова система. Точковий масаж для омолодження особи є ще й лікувальним. Він знімає спазми, прибирає головні болі, нормалізує гормональний фон і обмін речовин. Для того щоб виконувати масаж правильно, необхідно знати техніку і певні суворі правила.
Техніка проведення процедури

 • Для початку необхідно розігріти шкіру активними рухами, розтерти її.
 • Майстер масажу використовує тільки три пальці — великий, вказівний і середній;
 • На точки надають виключно давящее вплив — розтирання або щипки повністю протипоказані;
 • Можна пройти спеціальні курси, щоб мати можливість використовувати масла або гарячу гальку.

Активні точки на шкірі обличчя
Спробуйте самі вивчити і знайти всі активні точки на своєму обличчі:

 • «Третє око» — активна точка в області міжбрів’я, що знаходиться на переніссі. Масаж цієї активної точки допоможе позбутися від дратівливості і втоми, заспокоїть біль у шлунку і нормалізує роботу кишечника;
 • «Сонце» — точка в області скронь, трохи вище. Вплив на ці точки прибере головний біль, розслабить втомлені очі, поліпшить самопочуття під час грипу або застуди, сильніше активізує імунну систему організму;
 • «Ямки» — активні точки точно посередині скронь. Їх краще всього масажувати одночасно і зі спіральними рухами, як в одну, так і в іншу сторону. Такий точковий масаж для обличчя допоможе позбутися від головного болю навіть найсильнішої мігрені, зніме напади болю при гаймориті і заспокоїть шлунок;
 • «Ясний світ» — маленький горбок на внутрішньому куточку ока. Активізуючи цю точку, можна з легкістю допомогти очам розслабитися, прибрати сльозотеча при алергії і закладеності носа.

Ось і всі активні точки, на які можна надавати самостійне вплив, не маючи належних знань майстри масажу. Будь-яке інше вплив без контролю спеціаліста може спричинити за собою не найкращі результати.

Робимо точковий масаж правильно
Слід запам’ятати важливі моменти проведення акупунктурного масажу особи:

 • Не можна впливати на одну точку більше трьох хвилин. Це вважається допустимим максимумом.
 • Перші пару секунд необхідно не перестаратися, прикладаючи практично непомітні зусилля.
 • Роблять по дев’ять обертальні рухи за годинниковою стрілкою і проти. Китайський крапковий масаж особи не терпить порушень і вимагає точності виконання. Бо саме за дев’ять обертань і ніяк інакше.

Протипоказання для проведення точкового масажу

 • Проблеми серцево-судинної системи;
 • Порушення роботи вестибулярного апарату;
 • Підвищений артеріальний тиск і його стрибки;
 • При вагітності і лактації слід проконсультуватися з лікарем;
 • При пошкодженнях шкірного покриву.

Такий масаж слід проводити в повній тиші, спокої і гармонії зі світом. Лікувальні масажі не терплять суєти і нервозності. Дуже добре, коли є можливість використовувати ефірні масла для точкового масажу, що поєднає його з ароматерапією. Після закінчення процедури слід умити обличчя, нанести зволожуючий крем. Все це допоможе вашій шкірі бути більш пружною, а активних точках — краще виконувати свої функції.

Точковий масаж-це взагалі універсальний засіб від багатьох хвороб, які вражають органи в голові і шкіру. Він бореться із зморшками і в’ялістю шкіри, покращує колір шкіри. Якщо ви хочете виконувати такі масажі будинку для себе, то найкраще сходити в салон і ретельно спостерігати за діями майстра, запам’ятати всі вивірені руху. Тільки після довгого вивчення теорії і рухів пальців рук можна братися за своє обличчя. Для попереднього вивчення техніки і набору досвіду Ви можете переглянути відео точкового масажу обличчя в кінці статті.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні