Вівсяна дієта

Вівсяна дієта — це дієта, яка дозволяє не тільки впевненими кроками позбавлятися від зайвих кілограмів, але і безповоротно позбавлятися від них.

Помилково вважати, що назва дієти передбачає, що в меню входить тільки вівсяні пластівці. Це не так. Меню дуже різноманітне, що і робить саму дієту не випробуванням сили волі, а просто харчуванням, яке допомагає скинути вагу.

Дотримуючись запропонованого меню, можна щотижня прощатися з одним кілограмом. Такий темп втрати ваги дуже ефективний, тому що дозволяє організму раз і назавжди позбутися від цього кілограма. Всім відомо, що головне не кількість, а якість.

Отже, меню дієти на вівсяних пластівцях.

Сніданок робиться з 3 ст. ложок вівсяних пластівців запаренных гарячою водою. У готові пластівці модно додати трішки якогось фрукта і, звичайно, не можна додавати цукру чи олії. Перші дні важко буде дотримуватися такого сніданку, але можливо.

Обід. Це найпрекрасніша частина живлення в цій дієті. На обід можна є все, що душа забажає і без будь-яких обмежень. Кількість теж не має значення. Одним словом, в обід людині можна забути про дієту.

Вечеря такий же самий, що і сніданок. Добре, якщо вечеря відбудеться до 6 годин вечора.

Жодних перекусів в перервах між прийомами їжі. Навіть не можна перекушувати якимось нешкідливим фруктом.

У цій дієті, як і в інших, організму потрібно отримувати достатню кількість води. Вважається, що добова норма вживання питної води повинна становити не менше 2 літрів. Шкідливі напої найкраще виключити з меню. До них відноситься кави, чаю, газованої води і т.д.

Багатьом здається, що неможливо позбавитися від зайвої ваги, сидячи на дієті, яка дозволяє такий обід робити. Але ті, хто спробував дотримуватися дієти на вівсяних пластівців, безперечно, на іншу, ніколи не перейдуть.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні