Вправи для нижнього преса — будуємо ідеальний живіт

Вправи для нижнього преса — це одне з небагатьох по-справжньому ефективних засобів, скориставшись яким у кожної жінки незалежно від віку з’явиться можливість зробити свою мрію реальністю — обзавестися плоским і пружним животом. Звичайно ж, у більшості випадків жінки мріють про гарну фігуру, але ніяких особливих дій з цього приводу не роблять. І ось дивна річ: ми готові жменями ковтати всілякі препарати, які обіцяють нам стрункість за тиждень, ми можемо, сморщив ніс обмазуватися різними складами, виробники яких обіцяють нам позбавлення від целюліту, і, врешті-решт, ми здатні навіть обмежувати себе в їжі, а часом і зовсім голодувати. А найцікавіше, що робимо ми все це не в ім’я власної фігури, а через банальну лінь, яка заважає нам піднятися з дивана для того, щоб зробити вправи для нижнього преса живота.

Милі дівчата, жінки і всі представниці прекрасної статі, запам’ятайте одну єдину річ: у вас буде і красивий плоский живіт тільки в одному випадку — якщо м’язи преса постійно в тонусі. Тому, ви можете скинути десять кілограм, але якщо при цьому ви не будете тренуватися, то ваш живіт утворює неприємну складку, яка, повірте, виглядає дуже естетично. Ефективні вправи для нижнього преса — це одна з небагатьох можливостей знайти плоский і підтягнутий живіт буквально за пару тижнів. Ви, напевно, помітили, що в даній статті мова йде саме про м’язи нижньої частини преса. І це не випадково, адже навіть у випадках, коли жінки роблять вправи на прес, основний упор робиться на верхню частину преса, в той час як нижні м’язи преса залишаються розслабленими і в’ялими.
Вправи для нижнього преса: через терни до зірок

Напевно ні для кого не стане відкриттям заяву, що вправи на нижній прес принесуть бажаний ефект лише в тому випадку, якщо їх робити якісно, з дотриманням всіх рекомендацій і вимог.

  • Дана вправа є найефективнішим з усіх, які входять в комплекс вправ для нижнього преса, і називається воно велосипедні скручування. Для його виконання необхідно прийняти горизонтальне положення, підняти ноги і зігнути їх колінах, щоб по відношенню до тулуба вони утворювали прямий кут. Руки розмістити під головою так, щоб лікті були розкинуті в сторони. Напружте м’язи живота настільки сильно, наскільки це взагалі можливо і трохи підніміть голову. Потім починайте повертати тулуб вліво, таким чином, щоб дотягнутися правим ліктем до лівого коліна. Дотягнувшись ліктем до коліна необхідно зафіксувати тіло в такому положенні секунд на 20. після чого прийняти вихідну позицію і виконати вправу симетрично, тобто лівим ліктем дотягнутися до правого коліна.
  • Вправи на нижню частину преса можна робити з використанням спеціальних тренажерів. Наприклад, вправа «капітанський стілець». Незважаючи на те, що називається він, м’яко кажучи, не звичайно, така вправа робиться практично в усіх тренажерних залах. Сам тренажер — це невелика стійка, оснащена спеціальними виступами для упору передпліч, ручками і спинкою. Вправа робиться наступним чином: корпус тулуба розташовується прямо, передпліччя спираються на виступи, ноги абсолютно прямі. При виконанні вправи м’язи живота повинні бути гранично напружені. Далі, зігніть ноги в колінах і починайте підтягувати їх до грудної клітки, у той момент, коли ви відчуєте, що досягли межі, зафіксуйте ноги в цієї позиції буквально на п’ять секунд, після чого поверніться у вихідне стан.
  • Наступна вправа сприятливо впливає на пряму і поперечну м’язи преса, на що власне і розраховані вправи для нижніх м’язів преса. Для того щоб його виконати, вам необхідно прийняти горизонтальне положення і витягнути вгору ноги так, щоб вони були перпендикулярні до корпуса тіла. Потім коліна потрібно злегка зігнути, а закинути руки за голову. Напружуючи прес, починайте піднімати тіло до тих пір, поки лопатки не відірвуться від підлоги. Ноги потрібно тримати в одному положенні і дуже акуратно опускати одну ногу до того моменту, поки вона практично не торкнеться підлоги. Друга нога залишається у незмінному стані. Те ж саме необхідно зробити і з другою ногою.
  • Вправи на нижній прес в домашніх умовах бажано робити комплексно. І якщо ви хочете досягти максимального результату, то включіть в комплекс вправа на подвійні обертання ніг. Для цього вам необхідно прийняти горизонтальне положення, а руки розмістити під сідницями. Ноги при цьому необхідно підняти на 15-20 см від підлоги, після чого починати обертальні рухи по колу обома ногами. 5-10 разів в праву сторону, а потім стільки ж у ліву.
  • Найбільш ефективною є вправа, при виконанні якого необхідно прийняти горизонтальне положення, витягнути руки вздовж тіла, а верхню частину тіла підняти на кілька сантиметрів від підлоги. Далі ноги необхідно дуже плавно піднімати до тих пір, поки вони не утворюють кут 60 градусів, і затриматися в такому положенні на три-п’ять секунд. Потім ноги потрібно повільно повернути ноги у вихідне положення. Бажано це зробити вправу не менше 10 разів.
  • Кращі вправи для нижнього преса практично завжди роблять лежачи, тому для виконання наступного вправи вам не потрібно вставати з підлоги, а слід лише перемістити руки під сідниці. Ноги вам потрібно зігнути в колінах і дуже акуратно підтягувати їх до плечей. Таз при цьому буквально на кілька сантиметрів відривайте від підлоги. Таку вправу потрібно зробити як мінімум 30 разів.

Крім того, крім тих вправ, що вказані вище, існують ще, не менш ефективні вправи, вони, як правило, включають в себе вправи з гантелями та м’ячем.

Також, представляємо вашій увазі відео, які допоможуть вам отримати струнке і красиве тіло.

  • Не потрібно робити вправи на нижній прес під час вагітності, а також в перший місяць після пологів

Звичайно ж, це всього лише мала дещиця вправ на нижній прес, виконуючи які у вас буде можливість завжди бути красивою і привабливою. Крім естетичної привабливості ви знайдете ще і внутрішнє здоров’я, а так само заряд позитивної енергії. Про те, як треба правильно виконувати вправи на нижній прес відео, запропоноване до перегляду нижче, розповість вам більш докладно. Крім цього, у вас буде можливість використовувати відео як наочний посібник для своїх тренувань, і будьте впевнені, що в цьому випадку ефект від них не змусить себе довго чекати.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні