Вправи для пресу для дівчат — будуємо ідеальну фігуру

Не знаю кого як, а особисто мене завжди вражали підтягнуті дівчата і чоловіки, які посміхалися з блакитних екранів, розповідаючи про пишність пропонованих товарів в рекламі. І дивлячись на них, мені дуже хотілося повірити в те, що чудодійні засоби, які вони рекламували, допоможуть мені знайти ідеальну фігуру з довгими стрункими ногами, плоским животом і підтягнутими м’язами. Каюсь, за свою поки ще не дуже довге життя я перепробувала купу коштів, які повинні були позбавити мене від целюліту зайвої ваги, підтягнути мою шкіру і зробити фігуру більш рельєфною. А найголовніше, я наївно вважала, що сидячи на дивані з пиріжком в одній руці і пляшкою коли в інший, що, приймаючи таблетки, порошки і суспензії я стану власницею накачаного преса, нехай навіть без кубиків.

Мені б вистачило просто плоского і пружного живота. Але час йшов вперед, а разом з ним здійснювала свій почесний круг стрілка на моїх вагах, природно, не в мою користь. Зараз добре розумію, наскільки наївною була в своїх судженнях. Адже для того, щоб стати володаркою пружного живота необхідно багато працювати над собою.

Запам’ятайте, ніякі чудодійні засоби не мають такого ефекту як вправи для пресу для дівчат. Тому у даній статті мова піде про те, які вправи для преса необхідно робити кожній дівчині регулярно, для того, щоб знайти прекрасну фігуру.
Як правильно тренувати прес
Для початку хотілося б відзначити, що вправи для пресу для дівчат в домашніх умовах — це не тільки можливість знайти плоский і красивий животик, але й зміцнити своє здоров’я.

Найцікавіше, що деякі люди вважають, що накачати прес — це дуже просто. А адже насправді, таке судження в корені невірно. Для того щоб накачати прес, необхідно регулярно виконувати комплекс спеціальних вправ і викладатися на всі сто відсотків.

Так само серед людей побутує думка про те, що вправи для нижнього і верхнього преса можна виконувати окремо. Але, і це думка не зовсім коректно. Справа в тому, що під час виконання вправ на прес працюють всі м’язи, тому окремі комплекси вправ для нижнього, середнього і верхнього преса можуть лише посилити ефект.

Яким чином це відбувається, і як можна швидко накачати прес — ось два основних питання, які хвилюють всіх жінок. Професіонали в галузі спорту виділяють три основні групи м’язів преса, на які робиться основний упор — вправи для нижнього преса, заняття на верхню частину черевної м’язи і вправи на бічні м’язи.

Для того щоб накачати верхні м’язи преса достатньо виконувати базові вправи, наприклад, піднімати ноги в положенні сидячи з упором на руки. Для досягнення кращого результату краще при цьому робити рухи ногами у вертикальній і горизонтальній площинах — тоді це вже буде вправою на верхній прес. Непоганий ефект дають вправи на підняття корпусу, які виконуються на спеціальній лаві. Ще можна поступити наступним чином: сісти на стілець (без спинки), зафіксувати ноги внизу і відхиляти тіло назад, потім повертаючи його у вихідне положення. Така вправа так само розрахований на середні і верхні м’язи преса.

Бічні м’язи преса можна накачати, роблячи нахили або обертання корпусу тіла, а також піднімати ноги вгору з положення лежачи на боці.
Якщо ж ви не довіряєте собі, то можете записатися на тренування і робити вправи для пресу в тренажерному залі під наглядом інструктора.
Вправи для преса: основні рекомендації
Для того щоб ваші зусилля не пройшли дарма, і ви після деякого часу все ж знайшли бажаний плоский і пружний животик, всі заняття на прес необхідно робити з урахуванням деяких рекомендацій, наведених нижче.

Отже, якщо ви вирішили не витрачатися на тренажерний зал, а накачати прес, використовуючи вправи для жінок в домашніх умовах, то вам необхідно в першу чергу визначитися з часом, коли ви будете займатися. Фахівці стверджують, що для максимально ефективних результатів необхідно робити комплекс вправ для преса мінімум три рази в тиждень по одній годині. Крім цього, всі вправи необхідно робити натщесерце і бажано в ранкові години.

Виконуючи вправи, не забувайте про правильне дихання. Дихання повинне бути рівним, а видих потрібно робити в момент, коли м’язи будуть знаходитися в максимально напруженому стані. Роблячи видих, постарайтеся, як можна глибше втягнути передню стінку живота і розслабити ребра. А ось на вдиху постарайтеся зробити так, щоб м’язи преса не розслаблялися.

У тому випадку, якщо ви будете відчувати біль в м’язах після попередніх тренувань, то ні в якому разі не відкладайте заняття. Справа в тому, що хворобливі відчуття в м’язах — це стандартне явище на перших етапах тренувань. Повірте, з кожним днем ви будете відчувати все менше і менше неприємних відчуттів і, врешті-решт, почнете отримувати задоволення не тільки від самих тренувань, але і від видимого результату.

Виконуючи вправи на прес для жінок, не перестарайтеся. Всі жінки без виключення мріють, щоб у них був плоский і пружний живіт. Однак кожна представниця прекрасної половини людства має своє власне розуміння краси. Для кого-то вправи на прес — це спосіб позбутися від парочки противних кілограмів і складок на боках, інші ж, навпаки, хочуть, щоб їх прес став підкресленим і рельєфним. Головне, визначитися з тим, якого результату хочете досягти саме ви.

Перед тим, як приступати безпосередньо до самих вправ, не полінуйтеся зробити хоча б невелику розминку. Це допоможе вам розігнати кров і підготувати м’язи до майбутніх вправ на прес. Потанцюйте, пострибайте на скакалці, покрутіть обруч, але ні в якому разі не піднімайте тяжкості, так як обтяження формують об’ємні м’язи, а це не той результат, до якого ви прагнете.

Тренуйтеся з повною віддачею. Деякі фахівці стверджують, що тренуватися потрібно упівсили. За їх словами, для досягнення результату достатньо буде робити вправи на 8 хвилин і вже через короткий час ваш прес буде пружним. Безумовно, в їх словах є істина, але тільки в тому випадку, якщо за ці 8 хвилин ви виконаєте найефективніші вправи, і то тільки для того, щоб розважитися. Для досягнення видимого результату потрібно тренуватися інтенсивно і дуже уважно вибирати комплекс вправ.

Якщо раніше ви ніколи не робили вправ на прес, то не варто приступати до цього надто активно. Почніть з мінімуму і поступово збільшуйте кількість повторень вправ на прес.

Практика показує, що найкращий ефект досягається при способі тренування, який називається гігантський сет. Цей спосіб включає в себе комплекс ефективних вправ для преса, які робляться без перерви в певній послідовності. Відпочивати можна тільки одну хвилину після кожного сету.

Крім цього, бажано робити вправи на прес в максимально швидкому темпі і максимальною кількістю повторень. Але, приступати до такого марафону можна тільки поступово. Необхідно щоразу збільшувати інтенсивність вправ, поки в кінцевому підсумку ви не відчуєте, що знайшли межа. Не забувайте під час вправ прислухатися до себе і своїх відчуттів, тому що в процесі тренування м’язи повинні перебувати в напруженому стані. Якщо ви не хочете звертатися за допомогою до професіоналів, то перед тим, як приступати до тренувань хоча б подивіться відео вправ для преса для дівчат в домашніх умовах.

Все перераховане вище — це лише частина необхідних рекомендацій, користуючись якими ви зможете досить швидко і, так сказати, безболісно, знайти фігуру своєї мрії. Але пам’ятайте, що свою фігуру ліпіть ви самі, тому не варто вірити в чудеса і сподіватися на допомогу вищих сил. Беріть усе в свої руки і тренуйтеся, не нехтуючи при цьому гігієною харчування. Тому що правильне харчування в поєднанні з вправами на прес для жінок творить справжні дива.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні