Вправи для розтяжки ніг — стрункі ноги в будь-якому віці!

Ми живемо в божевільний час, коли нам необхідно все і всюди встигати, а часу при цьому ні на що катастрофічно не вистачає. Але при цьому, основну більшість з нас хоче мати красиву, привабливу фігуру і бути здоровими. І ось тут ми стикаємося з найбільшою проблемою: де знайти хоча б пів години, щоб присвятити цей час тренувань? Як вчинити: «вкрасти» це час у своєї сім’ї або приділяти менше часу роботі? А якщо не виходить? У цій ситуації головне-не вішати ніс, тому що для підтримки хорошого тонусу організму достатньо буде приділяти всього кілька хвилин і робити вправи для розтяжки. В даний час існує величезна кількість методик — вправи на розтяжку м’язів або окремих груп м’язів, наприклад комплекс вправ на розтяжку ніг. Тому, якщо підійти до вирішення цієї проблеми «з головою», то вирішити її можна з легкістю.
Кому потрібні вправи на розтяжку?
Вправи для розтяжки необхідні всім людям. І не важливо хто ви: професійний спортсмен або офісний працівник — вправи на розтяжку зроблять ваше тіло більш привабливим і гнучким. Якщо вам необхідно підтягнути м’язи ніг, то вам ідеально підійдуть вправи для розтяжки ніг, ну а якщо ви хочете, що б гнучкими і пластичними були всі м’язи вашого тіла, то вам пряма дорога до комплексу вправ на розтяжку всього тіла.

Вправи на розтяжку — це не тільки спосіб зробити своє тіло більш привабливим, але і можливість звести ризик травматизму до мінімуму. Якщо у вас будуть гнучкі і пластичні м’язи, то ризик розтягування або травм буде практично нульовий. Та й тренування будуть проходити без неприємних наслідків.

Що необхідно знати про виконанні вправ на розтяжку?
Для того, що б вправи на розтяжку принесли позитивний результат необхідно знати основні правила.

  • Не слід приступати до виконання вправ занадто завзято. На самому початку занять необхідно розтягувати м’язи дуже обережно і з кожним наступним вправою збільшувати амплітуду, але тільки з умовою того, що ви відчуєте розслаблення м’язів на попередньому етапі.
  • Ретельно стежте за диханням. Дихання повинне бути рівномірним і глибоким, тому що при такому диханні м’язи насичуються киснем, а отже, стають більш пластичними.
  • Розтяжку необхідно утримувати кілька секунд. Особливо якщо ви виконуєте вправи для розтяжки м’язів ніг. Але при цьому, якщо ви відчуваєте біль, то не варто утримувати розтяжку через силу.
  • Виконуючи вправи на розтяжку, не слід робити занадто різко. Справа в тому, що в разі виконання вправ ривками відбувається не розслаблення, а напруга м’язів. А це абсолютно протилежний результат, який не принесе бажаного ефекту.

А тепер давайте розглянемо безпосередньо самі вправи на розтяжку.

Вправи для розтяжки м’язів ніг
Вправи для розтяжки ніг для початківців передбачають комплекс легких вправ, виконання яких дозволить досягти бажаного результату без будь-яких неприємних чи больових відчуттів.

  • Прийміть вертикальне положення, глибоко зітхніть і підніміть руки. У такому положенні слід залишатися протягом декількох секунд. Опустити руки потрібно на видиху і дуже повільно. Плавно опускаючи руки, нагніться і дістаньте кінчиками пальців до підлоги.
  • Прийміть вертикальне положення і зробіть випад лівою ногою таким чином, щоб утворився прямий кут. При цьому права нога повинна стояти як можна далі від своєї сусідки, а п’ятки притиснуті до підлоги. У такому положенні необхідно здійснювати повільні погойдування з боку в бік з перерозподілом навантаження.
  • Сядьте на підлогу і розкиньте ноги в сторони такиv чином, щоб вийшов прямий кут. У такому положенні приступайте до виконання нахилів. Необхідно зробити 10 нахилів, при цьому на кожному нахилі потрібно утримувати положення приблизно 5-7 секунд.

Для того, щоб мати більш чітке уявлення про те, як слід виконувати вправи на гнучкість фахівці рекомендують переглянути відео вправи для розтяжки ніг.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні