Вправи для зміцнення м’язів ніг: краса всього за місяць

Весна…. Це чудовий час, коли у всіх нас є можливість скинути опротивевшую зимовий одяг і насолоджуватися теплими променями привітного сонечка. Дівчата люблять весну за те, що вони можуть похвалитися всіма своїми достоїнствами, підкреслити гарну фігуру, одягти коротку спідницю, і показати свої стрункі ніжки. Однак давайте будемо відвертими, не всі з нас можуть похвалитися ідеальною фігурою, особливо з урахуванням того, що взимку ми ведемо малорухливий спосіб життя, рідко вибираємося на прогулянки і, як наслідок, обзаводимся зайвими кілограмами, складками на стегнах і талії.

Крім цього, взимку ми дуже мало ходимо і не прагнемо до відвідування тренажерного залу, в результаті чого м’язи ніг стають менш пружними. Надівши перший раз коротку спідницю, деякі дівчата з жахом помічають якусь в’ялість м’язів, а найстрашнішим є те, що разом з цим неприємним явищем на ніжках утворюється ненависна апельсинова кірка…. А адже красиві ноги — це мрія кожної жінки і об’єкт пильної уваги чоловіків. Погодьтеся, що в першу чергу чоловіки звертають увагу саме на ноги дівчини, і тільки після цього можуть заглянути в очі.

І якщо, подивившись на себе в дзеркало, ви все-таки побачите незначні дефекти на своїх ніжках — не впадайте у відчай і вже звичайно, не відпускайте ситуацію. Беріть усе в свої руки, а якщо точніше ноги, і кидайтеся в бій. Повірте, виконуючи спеціальні вправи для м’язів ніг, ви не тільки зможете позбутися від видимих дефектів, але і відчуєте себе справжнім митцем, тому що зможете власними руками створити собі витончену фігурку.
Хочете пружні сідниці? Присідайте!
Якщо ви хочете, що б ваші сідниці були рельєфними і пружними — присідайте. Повірте, достатньо буде всього чотирьох тижнів для того, що отримати сідниці, які будуть викликати захоплення у чоловіків і відверту заздрість у жінок. Фізичні навантаження — це свого роду наркотик для сідничних м’язів. Це означає, що якщо регулярно проводити тренування, то результат не змусить себе довго чекати.

Вправи для зміцнення м’язів ніг — це чудово, але без тренувань на сідниці, такі вправи навряд чи дадуть позитивний результат. Вірніше, результат сам по собі, але в поєднанні з в’ялими сідницями стрункі ноги виглядають не дуже гармонійно.
Отже, зарядка для сідниць складається з декількох етапів:

 • Сідайте на стілець таким чином, щоб ваша постава була максимально прямої. Плавно підтягніть ногу до живота і повторюйте цю вправу як мінімум десять разів. При цьому не забувайте, що ваша нога не повинна торкатися підлоги. Таким чином, ви повинні зробити десять підтягувань правою ногою, потім лівою. Або навпаки. Щоб більш детально розібратися в порядку виконання вправ фахівці рекомендують подивитися відео вправ для м’язів ніг.
 • Встаньте. Витягніть руки вгору і зробіть нахил (не опускайте руки), дотягніться до підлоги і обхопіть гомілки. У такому положенні постарайтеся притягнути голову до колін так близько, наскільки це можливо. Знайшовши свій допустимий межа, в такому положенні ви повинні провести як мінімум десять секунд, після чого зробіть глибокий подих і прийміть вихідне положення. Кілька разів повторіть вправи для м’язів сідниць.
 • Робіть присідання. Причому, як можна більш повільно і продумано. Витягніть вперед руки, ноги притисніть до підлоги, випряміть спину і вперед, за досконалими сідницями, від яких неможливо відірвати погляд.
 • Це перераховані самі прості, але дуже ефективні вправи, які дозволять дуже швидко підтягти м’язи сідниць. А якщо ви хочете красивих сідниць додати ще й бездоганні ніжки, то вправи для м’язів ніг в домашніх умовах — це те, що вам потрібно.

Тренуємо м’язи ніг
Для того щоб досягти результату в максимально короткі терміни фахівці рекомендують користуватися цілим комплексом вправ з використанням вантажів. Крім цього, після кожного тренування не забувайте робити вправи для розтяжки м’язів ніг — це допоможе вам уникнути больових відчуттів після виконання занять.

 • Зіпріться на всі кінцівки (встаньте на карачки). У такому положенні підніміть вгору праву ногу так, щоб вона опинилася на одному рівні зі спиною. Потім повільно піднімайте її ще вище і опустіть, але стежте за тим, щоб нога не торкнулася підлоги. Таке вправу необхідно робити мінімум по 10 разів для кожної ноги.
 • Не змінюючи положення, підніміть ногу вгору, і робіть нею кругові рухи — п’ять разів вліво, п’ять разів вправо і два рази посередині. Така вправа є ідеальним способом для накачування м’язів ніг.
 • Залишаючись в попередньому положенні, опускаємося на лікті, піднімаємо ногу на рівень спини і згинаємо в коліні. Таке вправу необхідно робити мінімум десять разів для кожної ноги. При цьому ногу необхідно завжди тримати на вазі.
 • Приймаємо положення лежачи, перевертаємося на бік і витягуємо вперед ліву ногу. Згинаємо її в коліні і підтягуємо до живота. Після того, як ви покладете коліно до живота, зробіть різкий поштовх ногою. Таке вправу необхідно зробити як мінімум 10-15 разів для кожної ноги.

Внутрішня поверхня стегна — ідеальним має бути все!
Внутрішня сторона стегон іноді турбує нас набагато більше, ніж зовнішня. Саме м’язи внутрішньої сторони стегна найбільше страждають від відсутності навантаження і регулярних тренувань. Внаслідок відсутності активного руху внутрішні м’язи стегна кілька атрофуються, і починають підвішувати. Для того, що б цього не сталося, необхідно їх регулярно тренувати, використовуючи спеціальні вправи для внутрішніх м’язів ніг.

 • Вправу виконувати стоячи. Поставте ноги на ширині плечей таким чином, щоб п’яти були повернені один до одного, а шкарпетки, навпаки, дивилися в протилежні сторони. Потім присідайте. Робіть це дуже повільно та ретельно слідкуйте за тим, щоб коліно не вийшло далі рівня великих пальців. Таку вправу зробіть мінімум 20 разів.
 • Прийміть вертикальне положення. Одну руку розмістіть під головою, а другу виставте вперед для рівноваги. Ногу, яка знаходиться зверху, викиньте вперед або назад. Потім дуже починайте плавно піднімати і опускати ногу, але дивіться, щоб вона не торкнулася підлоги.
 • Ножиці — ці вправи для збільшення м’язів на ногах найбільш ефективні, так як дозволяють ще, і підтягти м’язи преса. Цю вправу можна робити по-різному. Перший спосіб: сядьте на підлогу і обіпріться на руки. Підніміть обидві ноги вгору під кутом 45 градусів і розведіть їх в сторони, потім різко схрестіть. Не забувайте міняти ноги. Другий спосіб практично аналогічний першому, але тільки вправу необхідно робити лежачи на спині з притиснутою до підлоги попереком і розкинутими в сторони руками.

Ікри — робимо форму ніг рельєфною
Ікри — це сама безпроблемна частину ноги. На литках не буває целюліту, а в’ялість м’язів на литках не так сильно впадає в очі. Ікри не запливають жиром і в принципі, не доставляють нам проблем. Однак не варто думати, що ікри не вимагають вашої уваги. Комплекс вправ для м’язів ніг дозволить вам зробити ікри рельєфними, а форму ніг більш досконалою.

 • Віджимайтеся від стіни. Прийміть вертикальне положення і встаньте на кілька сантиметрів від стіни. Зіпріться руками об стіну і починайте робити віджимання. При цьому ретельно слідкуйте за тим, що б ваші п’ятки були притиснуті до підлоги. Повторіть десять разів.
 • Сідайте, тому що наступне вправу потрібно робити саме в такому положенні. Не спирайтеся на спинку, а постарайтеся сісти на стілець як можна ближче до краю. Підкладіть під ноги якийсь об’ємний предмет. Спину тримайте прямо, а між колінами покладіть гантелі. Зігніть ноги в колінах таким чином, щоб вони кінчиками пальців торкалися підставки. Дуже плавно піднімайте п’яти.
 • Ліву ногу виставте вперед, обіпріться на неї, а праву відставте назад, так далеко, наскільки це можливо. Підніміть руки над головою і відведіть лікті в сторони. Слідкуйте за тим, щоб спина була максимально пряма. У такому положенні починайте робити нахили вперед. Тягніться корпусом до ноги і постарайтеся дотягнутися до коліна. Потім поміняйте ноги. Повторіть вправу приблизно 25 разів.
 • Після того, як ви виконаєте вправи для розвитку м’язів ніг, потрясіть ноги, давши їм розслабитися. Можете зробити кілька стрибків — це допоможе вам розслабити м’язи.


Ви ніколи не замислювалися про те, що величезна кількість поетів-піснярів у своїх творах оспівують красиві жіночі ніжки, легку ходу. Природно, кожній жінці хочеться приміряти образ, оспіваний у віршах на себе. Однак якщо регулярно не виконувати вправи для жінок, то зробити це буде дуже складно. Тільки величезну увагу, старанність і повна самовіддача допоможуть вам завжди і скрізь бути на висоті. Бікіні, шорти, короткі спідниці — все це неодмінно з’явиться у вашому гардеробі, якщо ви будете регулярно тренуватися. Не лінуйтеся і навчіться себе любити, бо тільки люблячий себе людина може прагнути до самовдосконалення. Вірте, у свою неперевершеність, адже це насправді буде так, якщо ви будете приділяти хоча б по годині через день собі коханій.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні