Вправи з гантелями для рук для жінок (з відео)

Кожна жінка хоче завжди і всюди виглядати привабливо. Краса для нас — це не тільки доглянутий зовнішній вигляд, але і струнка і підтягнута фігура. Чоловіки не можуть відвести погляд від пройшла повз жінки, у якої прекрасна фізична підготовка. А можливість придбати витончену сексуальну фігуру дають вправи з гантелями для жінок в домашніх умовах.

Домашні заняття допомагають жінкам стежити за своєю фігурою у зручній і комфортній атмосфері. Такі заняття проводять сучасні жінки, які не мають вільного часу для відвідування тренажерних залів або фітнес центрів. І кожна жінка може досягати максимального результату у власній квартирі.

Перевагою домашніх занять є те, що свої тренування жінка може проводити у вільний від роботи або домашніх турбот час. А крім цього під час тренувань можна поєднувати кілька справ одночасно, наприклад, виконати вправи з гантелями для рук для дівчат під час улюбленого серіалу.

Заняття в домашніх умовах — абсолютно безкоштовні, однак перед тим, як починати тренування, необхідно скласти власний комплекс вправ, які допоможуть підтримувати струнку фігуру або підтягти потрібні м’язи. При складанні програми слід враховувати особливості своєї фігури. Наприклад, деяким жінкам доводиться більше працювати над пресом, а інші прагнуть зробити красивими руки. А домашні тренування дають можливість кожній жінці зосередитися на виправлення власних проблем.

Поговоримо про деяких найбільш ефективних вправ для наших ручок. Руки завжди повинні бути красивими, щоб нам не страшно було з’являтися на пляжі в купальнику або на прогулянці в футболці. А для того, щоб підтягти біцепс і трицепс, необхідно щодня виконувати по кілька вправ.

  • Перше з них: згинання на біцепс. Для того, щоб виконати дану вправу візьміть в руки гантелі і опуститеся в присед до тих пір, поки стегна з підлогою будуть паралельні. Втягніть прес і зафіксуйте положення в нижній точці. Повільно на 2 рахунки згинайте руки в ліктях. Передпліччя повинні бути притиснуті до корпусу. На 2 рахунки опускайте руки вниз, але не швидко, інакше є ризик пошкодити м’язи. Утримуючи таке положення, повторіть вправу 20 разів.
  • Друге не менш ефективне вправи з гантелями для жінок в домашніх умовах для рук є «Плечі у випаді». Для виконання вправи слід встати рівно, взяти в руки гантелі, а праву ногу поставити попереду лівої. Зробити випад так, щоб стегно було паралельно підлозі. Корпус повинен залишатися прямим, а прес втягнутим. Руки з гантелями розташуйте вздовж тіла і на 2 рахунки повільно розводьте їх у сторони, поки вони не опиняться паралельно підлозі. В такому ж темпі опускайте руки у вихідне положення. Вправу слід виконувати по 20 разів на кожну ногу.

Вправи з гантелями будинку
Для домашніх тренувань більш ефективного й універсального тренажера, ніж гантелі, не знайдеш. В залежності від стану здоров’я і фізичної підготовки кожна жінка повинна підібрати оптимальний вагу гантелі. І як тільки вдома з’явилися гантелі, можна виконувати вправи, що впливають на певні групи м’язів. Навіть якщо ви брали для себе вправи для рук, гантелі дають можливість тренувати одночасно черевні м’язи, нижню частину спини і трицепс.

Під час таких тренувань зміцнюються не тільки м’язи, але і поліпшується робота серцево-судинної системи. Саме тому професійні спортсмени вважають гантелі ефективним спортивним спорядженням для домашнього використання.
Прості та ефективні вправи з гантелями
Не кожна з нас відвідувала спортзал, а вже тим більше запам’ятала всі вправи, тому в даній статті ми хочемо розповісти про ефективних і легких вправ, які дають хороший результат. Виконувати їх можуть жінки різної спортивної підготовки, а регулярні заняття допоможуть вам залишатися в гарній формі. А щоб переконатися в тому, що вправи є ефективними, достатньо знайти відео вправ з гантелями для рук, де заняття проводять підтягнуті жінки з гарними фігурами.

Ми разом з тренерами підібрали такі вправи з гантелями в домашніх умовах для жінок, які зможуть виконати навіть новачки з мінімальною фізичною підготовкою.

  • «Ліфт». Дана вправа здатне зміцнити біцепси і трицепси. Візьміть в руки гантелі вагою не більше 1,5 кілограма. Встаньте прямо, розслабте руки і опустіть вздовж тіла. На 1 рахунок згинайте руки в ліктях і підніміть їх до тих пір, поки вони не опиняться паралельно підлозі. На рахунок 2 руки розведіть в бік, а на 3 через сторони опустіть руки вниз у вихідне положення.
  • Виконувати дану вправу потрібно до тих пір, поки не буде занадто складно. Для кожного кількість разів індивідуально, головне — це почати з мінімального навантаження і поступово її збільшувати.
  • «Міст». Це вправа з гантелями для жінок для рук допомагає зміцнити біцепси. Візьміть в руки гантелі вагою до 2 кілограмів. Встаньте прямо і витягніть руки перед собою. На перший рахунок підніміть руки вгору, а на рахунок два заведіть руки з гантелями за голову і чим далі, тим краще. На рахунок три підніміть і поверніть руки у вихідне положення.
  • Дане вправу слід виконувати кількома підходами, але для новачка рекомендується почати з одного підходу по кілька разів. З часом навантаження можна збільшувати.
  • «Розводка». Вправи з гантелями в домашніх умовах для жінок повинні включати в себе дане вправу, так як воно допоможе зміцнити біцепс і трицепс. Ляжте на підлогу і візьміть у руки 1,5 кілограмові гантелі. Руки розведіть в сторони і зігніть в ліктях. На перший рахунок повільно смыкайте руки перед грудьми, на рахунок » два в такому ж темпі поверніть руки у вихідне положення.

Дуже важливо при плануванні будь-якої тренування не робити занадто різкий старт. Занадто великі навантаження до початку тренування шкодять вашому здоров’ю. Якщо неправильно організовувати свої тренування, можна в перший день надірватися і після цього закинути спорт. Слідкуйте за цим і ваші домашні тренування перетворяться в приємне проведення часу.
 

Прості вправи з гантелями для грудних м’язів
Якщо для вас навантаження занадто мала, а ви хочете придбати таку ж фігуру, як і тренера на відео для жінок, ми пропонуємо додатковий комплекс вправ, які допоможуть у досягненні бажаного результату. Для виконання даних вправ знадобитися табурет або лава, гантелі і ваше бажання.

Щоб доповнити вправи з гантелями для жінок для грудних м’язів ляжте на лаву або стілець, випряміть руки над головою і розставте їх в сторони. У вихідному положенні гантелі повинні перебувати нижче рівня грудей. Після цього зводите руки над головою так, щоб гантелі стикалися один з одним.

Інша вправа виконується стоячи. Візьміть гантелі, витягніть руки вперед так, щоб долоні були нагорі. Згинайте в ліктях руки і повільно підтягніть до плечей. Кількість разів ви визначаєте для себе самостійно.

«Ножиці» — вправа з гантелями в домашніх умовах для жінок, яке відоме не одному поколінню жінок. Воно вважається дуже ефективним і виконується стоячи. Витягніть руки перед собою, розводьте і зводите руки так, щоб під час вправи вони перехрещувалися.
Доповнивши свій комплекс вправ цими заняттями, ви зможете приділити однакову увагу декільком групам м’язів.
Програма занять вправ для рук

Ми поговорили про комплекс вправ, який необхідний для зміцнення м’язів рук. Однак варто торкнутися не менш важливий аспект таких занять, як підготовка до виконання комплексу і інтенсивність занять.

Будь-яка домашня тренування має починатися з розминки. Новачки можуть в якості розминки виконати кілька вправ з вищезгаданого комплексу без гантелей.

Для новачків рекомендується виконувати цей комплекс вправ 2-3 рази в тиждень і кожні 1,5-2 місяці слід змінювати комплекс занять. Завдяки такому підходу до вправ і вашого бажання мати красиву і струнку фігуру, ви досягнете своєї мети протягом декількох місяців.

j

Ваша фігура — це плід ваших старань. Прагнете бути красивою і виконуйте цей комплекс вправ. Для порівняння результату ви можете зробити фотознімок до і після виконання вправи з гантелями для жінок: фото, де ви струнка і підтягнута Вам сподобається більше і додасть сил тренуватися далі.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні