Вправи з гантелями для рук

Будь-яка жінка незалежно від віку і соціального положення мріє мати струнку й підтягнуту фігуру. І це не дивно, адже струнка фігура — це не тільки уособлення краси, але і показник прекрасного здоров’я. Чим тонше і витонченіше вигини жіночого тіла, тим вище коефіцієнт сексуальності — представники протилежної статі частіше звертають увагу на струнких і підтягнутих, нехай навіть і не худеньких жінок і дівчат.

Однак, далеко не у кожної жінки є час на регулярне відвідування спортивного залу. Всі ми чимось займаємося в житті: одні вчаться, другі працюють, треті виховують дітей. Так чи інакше, але регулярно відвідувати тренування можуть одиниці, решта, на жаль, дозволити собі таку розкіш не можуть. В даному випадку є тільки одне правильне рішення, яке допоможе без особливих тимчасових і матеріальних витрат за досить короткий час обзавестися стрункою і підтягнутою фігурою — вправи з гантелями для жінок в домашніх умовах.
Вправи з гантелями будинку
В даний час ринок спортивного інвентарю та обладнання пропонує нам величезний вибір різноманітних тренажерів і пристроїв, використовуючи які можна швидко і безболісно зробити фігуру стрункою і підтягнутою. Однак, найбільш зручним і ефективним тренажером ось вже впродовж декількох років є гантелі.

Слід звернути увагу на те, що вправи з гантелями для рук — це насправді цілий комплекс занять, кожне з яких впливає практично на всі групи м’язів. При роботі з гантелями у вас будуть задіяні черевні м’язи, м’язи спини (особливо нижньої частини), а так само кожне заняття буде сприяти зміцненню серцевого м’яза. Крім цього, результат таких тренувань не тільки ефективний, а й помітний вже через кілька занять. До очевидних переваг такого виду тренувань відноситься економія часу і коштів, а так само ефективний результат, який буде супроводжувати вас довготривало за умови регулярності занять.
Прості та ефективні вправи з гантелями
Якщо ви читаєте цю статтю, то, швидше за все, ви новачок і про те, що собою являє вправа з гантелями для жінок для рук, знаєте лише в загальних рисах. І якщо у вас виникло бажання на своєму тілі переконатися в ефективності таких занять, то ми пропонуємо вам найпростіші вправи, які можуть дати хороший результат.

Самим ефективним вправою, яка відмінно зміцнює м’язи, є ліфт. Виконання такої вправи не вимагає особливої підготовки, але попередньо необхідно буде придбати гантелі вагою не більше півтора кілограм.
Отже, станьте прямо, візьміть гантелі в кожну руку і приступайте:

  • Опустіть руки вздовж тіла, необхідно щоб при цьому обидві були повністю розслаблені. Це вихідне положення.
  • Починайте рахунок: на рахунок » раз ви повинні зігнути руки в ліктях і підняти
  • На рахунок » два » вам необхідно розвести руки в сторони
  • На рахунок три повертайте руки у вихідне положення.

Про те, скільки разів вам необхідно виконати цю вправу вам краще вирішувати самостійно, тому що інтенсивність тренувань в даному випадку залежить від фізичної підготовки. Однак фахівці настійно рекомендують новачкам починати з мінімальної кількості разів і поступово збільшувати навантаження.

Ще одне дуже ефективна вправа для дівчат — розводка. Її дуже легко зробити, а результат вправа дає воістину приголомшливий. Так що, дерзайте і це обов’язково піде вам на користь. Для того, щоб виконати розводку необхідно взяти в руки гантелі, вага яких не перевищує півтора кілограм. В принципі, такі гантелі ідеально підійдуть для виконання будь-яких вправ цього типу.

Отже, прийміть горизонтальне положення, руки зігніть в ліктях і розведіть їх в сторону. На рахунок раз вам необхідно зімкнути руки перед грудьми, а на рахунок » два » руки необхідно розвести і повернутися у вихідне положення. Кількість разів потрібно визначати самостійно.

Наступне вправу необхідно виконувати у вертикальному положенні. До речі, воно досить популярне і напевно кожна жінка хоча б раз у своєму житті або сама його виконувала, або спостерігала за тим, як це роблять інші.

Отже, витягніть руки вперед (природно, в руках мають бути гантелі), при цьому зверніть увагу на те, що руки повинні бути долонями вгору, а ліктями вниз. Потім повільно згинайте руки в ліктях, підтягуючи гантелі до плечового поясу.

Програма занять вправ для рук
Створюючи свою власну програму вправ для рук не забувайте про те, що багато в чому ефект прямо залежить від того, як ви будете підходити до виконання програми.

  • По-перше, приступаючи до виконання комплексу вправ для рук, непогано було б провести невелику розминку. Взагалі, розминку рекомендується робити перед кожним тренуванням, а не тільки перед заняттями з гантелями.
  • По-друге, якщо ви хочете, що б ефект від тренувань був максимально видимий і швидкий, обзаведіться гантелями різної ваги, але не більше півтора кілограм. Так само дотримуйтесь рекомендацій спеціалістів: якщо в анотації до вправи сказано, що вам потрібні гантелі 1.5 кг — не бурите двокілограмовий інструмент, сподіваючись на швидкий результат. В цьому випадку ви досягнете тільки одного — перенапряжете м’язи і ще довго не зможете тренуватися.
  • По-третє, стаття статтею, а ось відео вправи з гантелями — це більш доступно і зрозуміло. Нижче ви зможете переглянути відеоматеріал, який доступно і зрозуміло розповість вам про комплекс вправ для рук.
  • По-четверте, якщо ви дійсно плануєте займатися з гантелями регулярно, то не забувайте про те, що максимальний ефект тренування будуть приносити, якщо регулярно змінювати програму вправ. Бажано це робити не рідше одного разу на два місяці.

Ну, і наостанок, хотілося б сказати пару слів про те, що ми самі є скульпторами власного тіла, а вправи — це лінії, які формують контури нашої фігури. Не варто чекати милостей від природи, повірте, результат від цього навряд чи буде позитивним. А тому, беріть гантелі в руки і вперед, наперекір підступної спадковості, гормональних особливостей та інших факторів, що негативно впливає на вашу фігуру — до ідеального тіла, краси і міцного здоров’я!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні