Як лікувати міому матки народними засобами?

Міома матки — це пухлина, яка не загрожує життю жінки і виникає внаслідок порушень гормонального фону і збоїв в роботі яєчників. Існує безліч різних способів лікування цієї недуги, що включають в себе прийом гормональних препаратів та окремі народні засоби. Однак при виявленні явних симптомів і при збільшенні темпу росту пухлини в терміновому порядку показано проведення операції.

Однак перш ніж визначитися, як лікувати міому матки народними засобами, слід обов’язково проконсультуватися з лікарем. Адже деякі способи лікування, дали позитивні результати в одних випадках, можуть спровокувати посилений ріст пухлини в інших. Так що при такому діагнозі займатися самолікування не можна. І проводити окремі процедури слід тільки з дозволу лікаря і під суворим контролем.

А тепер кілька рекомендацій, як лікувати міому матки народними засобами. І перший засіб — це спринцювання настоєм з кори граната. Для приготування настою необхідно 1 ст.л. сировини, попередньо подрібненого, залити окропом (330 мл) і настоювати в закритій ємності протягом 10-12 хвилин на водяній бані. Після цього настій необхідно залишити на 45 хвилин, після чого процідити і долити кип’яченою води (200 мл). Спринцюватися отриманим настоєм слід двічі на день.

Наступне засіб — це суміш соків. Необхідно в рівних частинах змішати сік м’яти перцевої, меліси і алое. Отриманим розчином потрібно змочувати тампони, призначені для введення в піхву на ніч. Тривалість лікування і доцільність застосування цього методу також варто заздалегідь обговорити зі своїм лікарем.

Своїми корисними властивостями відомий і чистотіл. Однак при застосуванні цього засобу можна самостійно коригувати зазначену дозування, так як це може призвести до отруєння. Для приготування настоянки з чистотілу слід 20 г сировини, попередньо висушеного і подрібненого, залити горілкою (0,5 л) і поставити в прохолодне місце. Починати приймати настоянку слід тоді, коли проявиться слабка забарвлення. Не забудьте попередньо процідити її. Прийом слід починати з 2-ух крапель, поступово збільшуючи їх кількість до 20-ти. Пити настоянку слід щодня, додаючи по одній краплі. Як тільки кількість настоянки буде становити 20 крапель, слід починати зменшувати дозу у зворотному порядку. Далі необхідно буде зробити десятиденну перерву, після чого курс повторити.

Не допускається використання будь-якого з цих методів без консультації з лікарем. В іншому випадку можна погіршити ситуації, коли без хірургічного втручання не обійтися.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні