Як позбутися пивного живота в домашніх умовах?

Як позбутися пивного живота в домашніх умовахПивні животи найчастіше є надбанням чоловіків, але і жінки цілком можуть стати жертвою цієї неприємної проблеми. Як позбутися пивного живота? Ми дамо вам цінні рекомендації.

Чим небезпечне пиво?

Так складно в літню спеку відмовити собі в келих холодного пива. Важливо пам’ятати, що пінний напій не так безпечний, як здається. По-перше, він приводить до появи пивного живота. Хоч сам напій не відрізняється надмірно високою калорійністю, він помітно підвищує апетит — закуски до пива, як правило, насичені сіллю і порожніми калоріями.

Чому жир відкладається саме в зоні живота? Вся справа в присутньому в пиві рослинний аналог жіночого гормону — він змушує організм зберігати жири в зоні цього «стратегічно важливого» місця. До всього іншого пивні дріжджі сприяють розпушуванню клітин жирової тканини.

Крім шкоди для фігури пиво забезпечує й інші негативні зміни. Напій погіршує роботу печінки, підшлункової залози і нирок, а чоловіків призводить до імпотенції і сприяє зміні фігури за жіночим типом (фітоестрогени «заміщають» тестостерон, тому може збільшитися груди).

Як позбутися пивного живота в домашніх умовах

Як позбутися пивного живота у жінок? Це питання виникає не надто часто, але все ж заслуговує відповіді. Боротьба з пивним животом у жінок і у чоловіків абсолютно однакова. Перш за все, вам доведеться відмовитися від улюбленого напою — якщо зробити такий рішучий крок ви не в силах, поступово зменшуйте звичну норму вживання.

Наступний етап — правильна дієта. Дієтологи рекомендують щотижня здійснювати розвантаження на кефірі (1 л на день), фруктах, овочах (по 1-1 .5 кг в день).

У щоденному раціоні повинні бути присутніми продукти, багаті грубою клітковиною, пісна білкова їжа і деяку кількість рослинних жирів. Вечірню трапезу варто завершувати як мінімум за 3 години до сну.

Як позбутися пивного живота у чоловіків? Без спорту впоратися із завданням не вдасться. Втім, жіночий організм теж не розлучиться з пивним животиком без планомірних фізичних навантажень. Вони є важливим етапом на шляху до гарної фігури.

Приділіть увагу бігу (він «подсушит» тіло) і плавання (вода дає хороше навантаження на всі групи м’язів, а крім того, вона масажує тіло). Не варто забувати про хула-хуп. Краще брати масажні моделі зі спеціальними вставками — вони розіб’ють жирові відкладення на животі. В обов’язковому порядку потрібно виконувати вправи для преса. Пропонуємо вашій увазі деякі з них.

  1. Ляжте на спину, долоні покладіть на потилиці, ноги зігніть в колінах. Піднімаючи верхню частину спини, одночасно тягніть по напряму один до одного лікті та коліна, а потім повертайтеся в ІП.
  2. Лежачи на спині, ноги злегка зігніть в колінах. Руки покладіть вздовж тіла. Піднімайте ноги, прагнучи дістати колінами лоба (таз під час виконання вправи відривається від підлоги).
  3. Ляжте на спину, долоні покладіть на потилиці, ноги зігніть в колінах. Відривайте від підлоги плечі і верхню частину спини, а потім повертайтеся в ІП.
  4. Прийміть положення як для віджимання. Злегка піднімаючи таз, тягніть коліно у напрямку до грудей і повертайтеся в ІП (таз при цьому опускається вниз). Повторіть вправу однією і іншою ногою.

І наостанок: у запущених випадках відновити гарну лінію живота допомагає абдомінопластика. Ця операція досить складна, та й коштує недешево, зате результат можна побачити практично відразу.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні