Як позбутися від волосся на грудях?

Як позбутися від волосся на грудяхНа грудях у жінок темні волоски виглядають більш ніж недоречно. Щоб повернути природну привабливість, деяким представницям прекрасної половини людства доводиться задуматися над питанням: як позбутися від волосся на грудях? Ми підкажемо вам основні способи вирішення проблеми.

Причини проблеми

Варто зауважити — з проблемою росту волосся на грудях стикається не так вже й багато жінок. У деяких випадках поява волосся на грудях пояснюється генетичною схильністю (східні жінки можуть мати багату «рослинність» на тілі, що цілком нормально).

Набагато частіше така проблема є проявом гірсутизму (надлишкового росту волосся в гормонозалежних зонах). Поява великої кількості темних волосків внизу живота, на підборідді, над верхньою губою, на спині, грудях і навколо сосків, свідчить про збільшення норми чоловічого гормону — тестостерону.

Допоможе виявити патологію гінеколог-ендокринолог.

Запускати проблему і боротися лише із зовнішніми її проявами не можна ні в якому разі — підвищена волохатість може свідчити про гіпотиреозі, пролактиноме, дисфункції кори надниркових залоз, синдром полікістозних яєчників.

Як позбутися від волосся на грудях в домашніх умовах

Відразу варто обмовитися: на довгий період часу позбавити від волосся здатні лише салонні процедури (епіляція, лазерна епіляція, елос-епіляція тощо). Провівши ряд процедур, ви зможете забути про проблеми на рік і більше. Якщо ж ви твердо вирішили боротися з підвищеною волосистістю грудей в домашніх умовах, пам’ятайте, що багато методи досить болючі.

Вищипування

Вищипування врятує положення при наявності поодиноких волосин на грудях. Видаляйте їх різким рухом, попередньо розпарити тіло (приступайте до процедури після душу або ванни). Місце, де були видалені волоски, обробіть антисептиком.

Воскова епіляція

Воскова епіляція видаляє волосся на відносно тривалий період часу — вони починають рости приблизно через місяць після процедури. У магазинах продаються готові смужки — їх потрібно нанести на груди за напрямком росту волосся, а delete — у зворотному напрямку.

Креми для депіляції

Засоби для депіляції видаляють волосся на 2-3 тижні. На жаль, хімічна депіляція досить агресивно впливає на шкіру — перед використанням відповідних засобів потрібно провести тест на невеликій ділянці тіла. Важливо пам’ятати, що для депіляції грудей рекомендується використовувати креми, призначені для обробки чутливої шкіри. Потрібно точно дотримувати інструкцію, прикладену до препарату.

Знебарвлення

Регулярно з допомогою ватки змочуйте волоски на грудях перекисом водню (3%). Через деякий час вони истончатся і втратять колір.

Як позбутися від волосся на грудях? На першому етапі обов’язково проконсультуйтеся з лікарем і тільки потім вибирайте відповідний метод боротьби із зайвою рослинністю. Лише в цьому випадку вас чекає успіх.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні