Як позбутися від жировиків під очима?

Красу жіночого обличчя часто псують жировики (інші назви: білі вугри, міліуми, просянки). Як позбутися від жировиків під очимаЯк позбутися від жировиків під очима? Впоратися з проблемою допоможуть наведені нижче способи.

Коротка інформація

Жировики або міліуми з’являються внаслідок закупорки проток сальних залоз і найчастіше розташовуються в області очей або на вилицях. Вони виглядають як рештки проса біло-жовтого кольору, розташовані поодинці або групами (міліуми ніколи не зливаються один з одним). Білі вугри не становлять небезпеки, але вивести їх не так вже і просто. Жировики не мають проток, тому видавити їх без проколювання неможливо.

Позбавлення від жировиків під очима в домашніх умовах?

Якщо жировики під очима стають помітними, то видалити їх можна за допомогою одного з наведених нижче засобів.

Йод

Припікання йодом — досить ефективний спосіб позбавлення від жировиків під очима. Припікати їх потрібно точково — йод пересушує шкіру. Процедуру слід виконувати на ніч — тривалість курсу становить 7-10 днів. Для підвищення ефективності припікати жировики треба двічі за вечір з інтервалом в 1-2 години.

Спиртові настоянки

Підсушити жировики дозволяють спиртовмісні препарати: борний і саліциловий спирт, настоянка календули. Обробляти жировики під очима стоїть точково, повторюючи процедуру вранці і ввечері.

Проколювання

До цієї процедури варто вдаватися тільки в крайньому випадку — великий ризик занесення інфекції. Процедура проколювання досить болюча і вимагає ретельної дезінфекції, як самого жировика та голки, так і рук. Голка повинна бути новою (обробити її варто міцним медичним спиртом). Після того, як жировик проколений, вміст потрібно повністю видавити і припекти шкіру спиртом. Після процедури для прискорення загоєння можна використовувати «Траумель».

Масляні компреси

Позбутися від жировиків під очима в домашніх умовах дозволяють масляні компреси. У гарячому рослинному маслі потрібно розчинити сіль і точково змащувати отриманим засобом жировики під очима. При регулярному проведенні процедури на місці жировика з’являється скоринка, яка потім йде разом з вмістом капсули. Важливо, щоб масло було гарячим, але не гарячим.

Трав’яні компреси

Кашкою з листя мати-й-мачухи або золотого вуса варто обробляти жировики безпосередньо перед нічним відпочинком (можна прикладати і цілі листя). Згідно відгуками, жировики зникають приблизно через тиждень-півтори.

Цибулеві компреси

Компреси з цибулевої кашки допомагають за 1-2 процедури вивести жировики під очима (можна використовувати як свіжий, так і печена цибуля).

Яєчна плівка

Цей рецепт здавна використовується для боротьби з жировиками. Плівку, зняту з внутрішньої поверхні яєчної шкаралупи, варто приклеювати до жировикам під очима (для цього використовується сире яйце, бажано — знесена домашньою куркою). В даному випадку в роботу вступає фермент лізоцим, який має розсмоктуючу та протизапальну дію.

Якщо вирішити проблему в домашніх умовах не вдається, зверніться до дерматокосметолога — фахівець під потрібним кутом розкриє шкіру над жировики і видалить вміст в стерильних умовах. У складних випадках позбутися від жировиків під очима можна з допомогою спеціальних процедур: електрокоагуляції або лазерної коагуляції.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні