Як відбілити зуби вдома

Всі мріють про «голлівудської » посмішки. Адже станом зубів створюється перше враження про людину. Та й взагалі, приємно, коли співрозмовник не соромиться посміхатися і не постійно прикриває рот долонею. Звичайно, найлегший шлях до білих зубах йде через кабінет стоматолога, але це не завжди можливо з фінансового боку, так і забирає багато часу. Тому для багатьох людей залишається так сказати один вихід — самостійне відбілювання зубів.

Так, саме у себе вдома. Якою б не дивною здалася вам ця ідея, вона є найдешевшим і доступним способом мати білі зуби. До речі, він також і не трудомісткий, якщо піклуватися про зуби постійно і регулярно виконувати всі рекомендації дані в цій статті.

Відразу зазначимо — відбілювання зубів у стоматолога передбачає використання більшої кількості концентрованих хімікатів ніж те, що можливо застосовувати будинку. Так як домашніх умовах ви будете робити все «на око» то природничо — «всі» треба брати в маленьких кількостях. Мова йде про перекису водню і соді, це найефективніші відбілювачі зубів. Особливо перекис водню, її розчин «працює» не тільки на поверхні емалі, він також проникає всередину неї, що визначає більш довготривалий ефект.

І перекис, і соду можна використовувати окремо, але краще виготовити з них свою зубну пасту, вона і безпечніше і користуватися такою зручніше. Отже, візьміть трохи кількість соди, і змішайте її з невеликою кількістю перекису водню (краще, якщо це буде 33% розчин) і додаєте туди зубну пасту. Знову все добре перемішуєте, можна сказати — розтираєте. Всі! Домашній гель, за допомогою якого ви будете відбілювати зуби у своїй ванній, готовий. Користуватися цим гелем краще через день або, в крайньому разі, один або кілька разів в день. Все ж не будемо забувати, що в нашій домашній пасті міститься перекис, а вона при частому використанні може викликати опіки м’яких тканин. Стало бути, процедуру проводимо швидко, намагаючись, щоб зубна щітка «працювала» тільки на зубах і не потрапляла на ясна. Якщо вам ніколи займатися відбілюванням один раз на день або ж через пару днів, що ж, тоді приготуйте більш концентрований гель і застосовуйте його один раз в місяць. При видалення зуба, цю процедуру проводити не можна, поки ранка не заживе.

Є ще кілька народних рецептів» по відбілюванню зубів, і основні з них — за допомогою деревної золи і за допомогою полуниці.

Отже, ті, у кого є вдома дров’яна піч, може відбілити зуби золою. Візьміть трохи дрібної золи, перевірте, чи немає там якихось твердих шматочків, наприклад, уламків цвяхів і т.д., насипте золу на долоню, додайте трохи крапель води, розмішайте і вказівним пальцем (бабусі наполягають, що саме пальцем, а не щіткою) нанесіть золу на зуби, злегка розтираючи їх. Ефект приголомшує.

Відбілювання зубів за допомогою полуниці — найприємніша і «смачна» процедура, яку можливо уявити по відношенню до зубів. Стиглу, м’яку полуницю добре промиємо, дамо воді стекти, розітремо і пальцем нанесемо на зуби. Якщо немає алергії на полуницю — процедуру можна повторювати багато разів.

І останнє. Всі знають що кава, кока-кола, чай, тютюн, пепсі-кола і деякі інші напої мають «звичку» фарбувати, а іноді і руйнувати наші зуби. Звичайно, ніхто не пропонує відмовитися від них «довічно», але знати міру все ж варто. Тим більше ні для кого не секрет — «міра» хороша у всьому!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні