Як відбувається лікування ендометріозу борової маткою?

Ендометріоз на сьогоднішній день досить поширене порушення жіночої репродуктивної системи. Цей діагноз ставлять, коли в організмі жінки знаходять тканина, яка за своїми властивостями дуже схожа на ендометрій. Ендометріоїдні клітини мають відмінність, але не значне. Тому лікарями ендометрій і ендометріоїдна тканина часто сприймаються як одне і те ж. Вона проходить всі ті ж стадії розвитку, як і внутрішній шар матки, ендометрій, наростаючи і менструируя, чим викликає занепокоєння жінки і порушення менструального циклу. При ендометріозі характерні проривні кровотечі або мажучі виділення в кінці циклу.

Зараз досить часто проводиться лікування ендометріозу борової маткою. Борова матка (Ортилія однобока) — це рослина, яка успішно бореться з багатьма порушеннями жіночої статевої системи. Показання для прийому борової матки — це запалення, спайкові процеси, непрохідність маткових труб. Серед переліку показань є і ендометріоз.
При підтвердженому діагнозі серед інших лікарських препаратів і маніпуляцій, можна провести лікування ендометріозу борової маткою.

Найпростіше — це спринцювання. Для цього потрібно 2 ч. ложки дрібно посіченою трави залити 2 склянками киплячої води і дати настоятися. Спринцювати краще на ніч, і не змивати водою.

Борову матку можна приймати і всередину у вигляді настою і відвару. Настій готується на спирту. 50 р дрібно посіченою трави потрібно залити половиною літра горілки. Накрити кришкою і поставити в холодне темне місце на 2 тижні. Приймати потрібно по 20 крапель двічі на день 3 місяці поспіль. Для відвару потрібно взяти 3 столові ложки посіченою трави залити 2 склянками води, проварити 5 хвилин і остудити. Приймати по півсклянки на день протягом двох місяців.

Взагалі, треба сказати, що лікування ендометріозу борової маткою — це не єдиний спосіб і ні в якому разі не скасовує традиційну медицину. Це скоріше додаткова допомога організму в боротьбі із захворюванням.

При ендометріозі борова матка скорочує кількість розрослася тканини, зменшує вираженість циклічних процесів, що відбуваються в тканинах, тим самим допомагаючи традиційній медицині.

Хочеться декілька слів сказати про те, що деякі жінки, не розібравшись у причині своєї недуги, починають прийом борової матки при непрохідності труб, при запаленнях. Тут ситуація двояка. Якщо при ендометріозі лікування відбувається ефективно, то в інших випадках можна завдати ще більшої шкоди у вигляді гормонального дисбалансу. Ця трава містить фітогормони, які ідентичні жіночого статевого гормону естрогену, і якщо спровокувати дисбаланс, то можна додатково до непрохідності додати і порушення менструального циклу. Так що все добре в міру.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні