Як вивести канабинол з організму?

Найчастіше для виявлення канабинола і продуктів його розпаду в організмі використовують тест на сечу. Іноді також проводять аналіз волосся і слини. Основних тестів на сечу два:
• EMIT — передбачає миттєве виявлення метаболітів ТГК (тетрагідроканнабінол) при взаємодії сечі і реагенту;
• GC/MS — докладне лабораторне дослідження сечі.

Способи виведення ТГК з організму

Бажаючих дізнатися, як вивести канабинол з організму доведеться розчарувати: якщо ви вживали наркотик (особливо систематично), аналіз волосся буде досить промовистою і покаже факт використання ТГК. Відсутність волосся теж не стане перешкодою тесту, адже найчастіше при перевірці вимагають просто помочитися. Спочатку робиться аналіз EMIT, якщо в ньому видно відхилення, продовжується вивчення сечі в лабораторії за допомогою аналізу GC/MS. Докладне дослідження покаже, що і коли ви вживали.

ТГК в сечі дійсно можна знизити або повністю нейтралізувати, але для цього буде потрібно не менше 4 тижнів. Якщо у вас є стільки часу, можна скористатися порадами, як вивести канабинол з організму. Таблетки і напої, які нібито виводять ТГК миттєво, — очевидна брехня. Як дезинтоксикантов використовують також домашні засоби: журавлинний сік, фруктовий пектин, ніацин або інші. Жоден з них не дає необхідного ефекту. А лабораторні дослідження показали, що подібні методи взагалі не впливають на канабинол в організмі. Однак існує програма прискореного виведення ТГК, вона займе 4-6 тижнів. Її результати будуть залежати від особливостей організму, процесів метаболізму, кровотворення і травлення. У більшості випадків дотримання нижченаведених правил призводить до 100% висновку ТГК з організму.

Підготовка до тесту на ТГК в сечі

Поступове виведення канабинола з організму передбачає підвищення метаболізму протягом 4-6 тижнів і видалення метаболітів ТГК. Для цього потрібні щоденні фізичні навантаження і прийом висококалорійної їжі. М’язове напруження посилить виведення метаболітів канабинола, знизить період їх виявлення. Але до моменту здачі тесту від таких навантажень необхідно відмовитися, щоб зупинити інтенсивне спалювання жирів, оскільки аналіз сечі може виявитися підозрілим.

Для остаточної нейтралізації ТГК перед тестом необхідно підвищити рівень креатиніну. За 2-3 дні до аналізу переходьте на м’ясну дієту або вживання добавок з креатинином. В результаті підвищиться до нормального рівень креатину, метаболітом якого є креатинін.

Розпад креатиніну і перетворення його в креатин триває два-три дні, тому вживати його в останній день вже безглуздо. За кілька годин до тесту варто прийняти 4 таблетки аспірину, він пофарбує прозору сечу в природний жовтуватий відтінок. Щоб здати аналіз в нормальній кількості, за 2-3 години до відвідування лабораторії можна випити кілька склянок води. Намагатися вивести канабинол з допомогою діуретиків протягом декількох днів перед тестом безрезультатно: аналіз покаже, що розведена сеча, доведеться здавати її заново.

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні