Як здавати аналіз крові на стерильність?

f65bf053bfa040b3b62fd26ee855f248Трохи ще доводилося здавати аналіз крові на стерильність, і, відповідно, не всі знають, як це робити. У статті буде розказано, як правильно здавати кров на стерильність.

Аналіз крові на стерильність необхідно здавати один раз на рік, при медогляді, щоб виявити всілякі відхилення. І навіть якщо людина не знає, як це правильно робити, не біда! У статті є необхідна інформація.

Не багато людей знають, але при кожному щорічному медичному огляді необхідно здавати аналіз крові на стерильність, так як саме за результатами цього аналізу визначаються багато інфекційні хвороби. Наприклад, всім відомий дуже небезпечний ВІЛ-вірус? Так от, він визначається за допомогою аналізу крові на стерильність. Також, крім цього вірусу, аналіз може показати, заражений організм всілякими видами стафілокок. Існують ще дуже багато інших інфекцій, якими може бути заражена кров, але вони не так відомі, і зустрічаються дуже рідко.

І хоч лікарі наполягають на здачі аналізу крові на стерильність, люди на це не охоче погоджуються. Чому? По-перше, аналіз не безкоштовний, і коштує близько 1000 рублів; по-друге, статистика показує, що більшість людей просто вважають даний аналіз марним, не несуть за собою ніяких важливих для них відомостей. Якщо людина вирішує, здавати йому аналіз крові на стерильність, або ні, то він обов’язково повинен здати його! Особливо це стосується людей з поганою спадковістю, або у яких дуже слабка імунна система. Але і у звичайної людини можуть бути проблеми в цій галузі: наприклад, туберкульоз передається повітряно-крапельним шляхом, і, відповідно, заразитися їм мимоволі може кожен! А адже на початковій стадії всі ці віруси і хвороби лікуються, якщо вчасно їх виявити. Тому просто необхідно щорічно здавати аналіз крові на стерильність!

Як же правильно це робити?

Кров береться з пальця, і зробити це правильно можуть тільки лікарі. Тому, єдине, що потрібно людині, котрий погодився на здачу аналізу, це прийти в лікарню. Але перед цим нічого не їсти і не пити, так як кров береться натщесерце, щоб результати не стали помилковими. Також, важливо перед здачею аналізів, щоб в організмі не було антибіотиків! Тобто, якщо лікар призначив їх людині з якої-небудь причини, то кров на аналізи потрібно здавати або через 48 годин після прийому антибіотиків, або вранці, перед їх прийомом. Як правило, результати повідомляють через 12-15 днів після здачі аналізу крові на стерильність. Якщо в крові щось виявлено, то людини в строгому порядку кладуть в клініку і негайно починають лікування, так як віруси розмножуються дуже швидко.

• Здавати кров на стерильність можна тільки особам, які досягли повноліття.
  • Дітям також може проводитися подібна операція, але тільки за крайньої необхідності, якщо дитина почуває себе дуже погано, або на письмову вимогу батьків.
  • По досягненню повноліття чоловікам, які йдуть в армію, безкоштовно роблять аналіз крові на стерильність.
  • Іншим особам, які досягли повноліття, лікарі все ж рекомендують здати аналіз, хоч і за свій рахунок.
  • У деяких медичних інститутах також у студентів в обов’язковому порядку беруть кров на аналіз.

А от кому не потрібно здавати кров на аналіз?

Тільки донорам, або тим, хто здавав кров 1-3 місяці тому. Якби донорська кров була зараженою, то ніхто б її не брав в якості заміни кому-небудь, тому лікарі суворо стежать за станом якості крові своїх донорів. Перед кожною здачею крові беруть пробу на швидкий аналіз. Якщо в крові виявлені бактерії, то вже навіть після тривалого лікування людина не зможе здавати свою кров для блага інших хворих.

Також, аналіз крові на стерильність допомагає розпізнати, стійкий організм певної людини до антибіотиків, чи ні. Ця інформація дуже важлива, так як більшість хвороб лікується саме цими речовинами. А адже якщо організм не стійкий до антибіотиків, то у людини можуть розвинутися ще більш страшні хвороби, ніж та, яку необхідно було лікувати. Тому, якщо людина все ще сумнівається, здавати йому кров на аналізи, чи ні, то він повинен порівняти всі «за» і «проти», і для себе зробити висновки. Все таки, 250 грн. — це не дуже велика сума грошей, тим більше, що на здоров’я не прийнято економити! Адже може, саме цей аналіз допоможе запобігти неминуче? Якщо почати лікувати хворобу з самого вогнища загоряння, то її можна легко «загасити»! Набагато важче буде лікувати той же туберкульоз, який знаходиться на останній стадії складності, враховуючи те, що до кінця не придумано, як вилікувати таку хворобу, коли вона почала активно прогресувати. Тому, всім громадянам варто замислитись над своїм здоров’ям і пам’ятати, що аналіз крові на стерильність — дуже важливий аналіз, який не можна довго залишати без уваги!

Ось і розглянута інформація про те, як правильно здавати кров на стерильність. Людям, які жодного разу в житті подібну процедуру не проходили, ця стаття стане в нагоді в майбутньому!