Які ліки від молочниці у жінок найбільш ефективні?

Молочниця — це інфекційне захворювання, яке викликається збудником — грибом Candida. Щоб позбутися від хвороби, потрібно знищити колонію грибів і усунути причини, що призвели до їх розповсюдження.

Справа в тому, що гриби цього роду знаходяться в організмі людини і не приносять йому шкоди до тих пір, поки під дією несприятливих причин не починають неконтрольовано розмножуватися. Умови, які послужили поштовхом до розмноження і потрібно усувати в першу чергу.

Як вибрати ліки?

Сучасна фармація пропонує багато препаратів для лікування вагінального кольпіту, званого кандидозом. До них належать мазі, креми, свічки, це кошти місцевого впливу Їх застосування ефективно тільки для усунення грибкової колонії в піхву, але вони не знищують Candida в порожнині рота, кишечнику, а це, як правило, викликає повторну спалах хвороби.

Корисна порада!Тому, перш ніж купити в аптеці свічки, потрібно проконсультуватися з лікарем, тому що вони можуть не допомогти вам, тому що інфекцією вражені і інші органи. Крім того, від самолікування можна отримати шкоду, оскільки протигрибкові препарати здатні викликати побічні явища.

У будь-якому випадку ліки від молочниці у жінок повинен призначати лікар.

Види ліків від молочниці

Це можуть бути наступні засоби:

  • протигрибкові препарати, прийняті всередину;
  • протигрибкові засоби для місцевого впливу;
  • протимікробні препарати для місцевого впливу;
  • комбіновані препарати місцевого впливу.

Корисна порада!Протигрибкові лікувальні засоби для внутрішнього застосування потрібно приймати за призначенням лікаря, тому що тільки фахівець може передбачити всі можливі побічні явища.

Ці препарати призначаються зазвичай при виникненні кандидозу в різних місцях одночасно, при алергії на препарати місцевої дії, при неефективності лікування місцевими препаратами.

Що потрібно знати при прийомі ліків?

Деякі сучасні препарати жінки приймають і без візиту в клініку і консультації з лікарем. Це стосується свічок Ливарол, Поліжінакс, Тержинан, які мають ряд протипоказань, більш безпечні свічки Пімафуцин.

Популярні також капсули Флуканозол (150 мг) одноразово при гострому кандидозі; протягом трьох днів одноразово — при хронічному; один раз в тиждень, як проти рецидивний курс.

Корисна порада! знати і те, що приймати ліки від молочниці у жінок можна тільки ті, які допущені Міністерством охорони здоров’я і не довіряти усіляким тампоном, які пропонують розповсюджувачі різних фірм, обережно потрібно ставитися і до Бадів, їх лікувальні властивості, наукою не доведено.

Пам’ятайте про те, що якщо ви пролікувалися самостійно і симптоми кандидозу вас більше не турбують, дослідження мазків необхідно зробити. Це допоможе уникнути рецидиву хвороби.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні