Японська дієта

Секретом краси японських дівчат, є їх японська дієта, заснована на вживанні рису, різних видів риби і різноманітних морепродуктів.

Японська кухня, є однією з найбільш здорових на планеті — в цій далекій країні, жінки їдять в 50 разів більше риби, 17 разів більше рису, в три рази більше сої, ніж європейські.

Що стосується результатів, то, дотримуючись цієї дієти, можна скинути 3-4 кг за місяць, при цьому, не знущаючись над власним організмом.

Що їсти під час цієї дієти? Звичайно ж, рис. Це відмінний джерело повільних цукрів, а також, їм потрібно замінити хліб у вашому раціоні. Але він повинен бути приготований на пару або варений без додавання жиру.

Їжте якомога більше риби і морепродуктів, особливо на сніданок. Це дозволить знизити рівень холестерину в крові і активізувати ваші інтелектуальні здібності.

У їжу можна додавати сіль, але можна використовувати соєвий соус.

Соєві боби, сприяють боротьбі з деякими видами раку і спадковою схильністю до інсульту.

Під час японської дієти, слід пити 1,5 літра мінеральної води в день. Пийте величезна кількість зеленого чаю. Це потужний антиоксидант, який містить вітамін С і Е, боротися зі старінням, рак товстої кишки, порушеннями роботи серця. Чай тонізує, допомагає спалювати жир, володіє сечогінним ефектом.

На сніданок, обід і вечерю, слід їсти один фрукт, 100 г йогурту або сиру.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні