Заняття танцями. Які вибрати?

91858191159e4ee7592d9c1bec8e4322Сучасна жінка прагне до ідеальності у всьому: і душею і тілом, тому кожна з нас часто замислюється про те, як в умовах дефіциту вільного часу привести в порядок фігуру і знайти внутрішню гармонію. Що вибрати? Що дасть однаково позитивний ефект і душі і тіла? Звичайно, танці,… Але на якомусь із стилів краще зупинитися? Адже хочеться і фізичні проблеми вирішити і моральне задоволення отримати. Щоб не заблукати в різноманітті рішень, ми підібрали найбільш популярні види жіночих танцювальних стилів і розглянули їх фізіологічний і психотерапевтичний ефект.

Отже, перший традиційно жіночий вид танцю — східний, який в даний час завойовує серця мільйонів шанувальниць і не випадково. По-перше — це надзвичайно красиво і жіночно. По-друге — за рахунок дивного поєднання ритмічності і пластики танцююча жінка знаходить граціозність і сексуальну привабливість загадкової мешканки гарему, майже Шахерезади, таємничою, мудрою і чарівною. По-третє — це дуже корисно для жіночого здоров’я, оскільки дає оптимальне навантаження на організм дівчат будь-якого віку, стимулює кровообіг в органах малого тазу, робить суглоби більш рухливими, розвиває пластичність і м’якість, покращує поставу і розвиває гнучкість. Крім того, в танцкласі вас навчать правильно дихати, і ваші м’язи знайдуть заповітний тонус. Фігура танцівниця східних танців набуває звабливі форми: тонку талію, приємні округлості, царствену поставу і підтягнутий живіт, легкість і плавність рухів. Як відомо, тілесне і душевне в людині взаємопов’язано, саме тому багато танцівниці помічають внутрішні зміни — посилення жіночого початку, гармонізацію внутрішнього стану. Крім того, східний танець дуже податливий і безпосередньо залежить від настрою танцівниці, дозволяючи їй висловити переповнюють її емоції і пофарбувати постановку відтінки пристрасті, ніжності або романтики…

З явних переваг східного танцю є доступність його жінкам будь-якого віку. Ви можете відвідувати заняття з донькою, сестрою чи мамою — кожна їх них відчує на собі оздоровчий і психотерапевтичний ефект в повній мірі.

Якщо це те, чого ви чекаєте від занять танцями, то саме час поцікавитися, ніж прийти на перше заняття. Вам знадобляться стегнах брюки (так зручніше спостерігати за правильністю роботи м’язів живота), короткий топ, будь-яка м’яка взуття або шкарпетки і найприємніший елемент форми для занять — шарф або пояс з монетками, щоб підкреслювати руху стегон.

Ще одним популярним видом танців є стрип-денс, який вже підкорив серця Європи та Америки і взявся за наші. Він являє собою симбіоз розтяжки, аеробних навантажень, а також пластики. Від стриптизу в ньому насправді одна назва. На практиці цей напрямок танцювальної аеробіки, іменоване ще кардиостриптизом, на якому ви втратите близько 400-500 калорій за годину. Різноманітні рухи, що виконуються в положенні стоячи, так і сидячи; чергування присідань і підйомів різної амплітуди, пофарбовані палітрою елегантності і спокуси. Заняття не бувають нудними — інструктора використовують різний реквізит: капелюхи, тростинки, шарфи — це вносить різноманітність і надає кожному заняттю неповторне післясмак. Незважаючи на уявну простоту і грайливість даного виду тренувань — навантаження на м’язи дуже серйозні. Спробуйте спочатку кокетливо опуститися на підлогу, а потім манірно і спокусливо повернутися у вихідне положення, не втрачаючи грації пантери перед стрибком.

Чи варто говорити про те, що цей напрямок абсолютно позбавляє від комплексів, пов’язаних з низькою самооцінкою, допомагає розвинути в собі жіночність, чуттєвість і сексуальність. А скільки яскравих моментів може подарувати прикладний аспект отриманих в танцкласі навичок!

Якщо вас зацікавив саме цей вид танців, то ви повинні розуміти, що ні про яке роздяганні у танцювальному залі не йдеться, навпаки, вам знадобиться зручний одяг для занять. наприклад, Топ, легінси і джазовки або туфлі для латиноамериканських танців. Взуття можна придбати в будь-якому танцювальному магазині.

Таким пристрасним і чуттєвим танцем, з допомогою якого жінки можуть збагатити своє дозвілля і приділити увагу фігурі, є фламенко. Це дуже старовинне мистецтво, яке бере свій початок з середини 15-го сторіччя. Воно зародилося в сонячній Андалусії. Іспанки і донині приваблюють чоловіків своєю любов’ю до свободи, гарячим темпераментом, впевненістю і горделивостью, чуттєвістю і нестримністю. Всі ці якості в очах спостерігачів набуває жінка, що танцює фламенко. В ній проявляється її душевна краса, вона вільна у вираженні почуттів і фонтанує емоціями.

Фламенко, як жодне інше напрям дозволяє розкрити жінці її творчу й особистісну складову. Через кілька занять оточуючі починають помічати відбуваються в танцівниці зміни: з’являється гордовита постава, значно зменшується обсяг талії, зазначається внутрішня впевненість і спокій. Агресія і часті стреси саме в цьому виді танцю найбільш сильно трансформуються і направляються рухами тіла в мирне русло, а, стало бути, їх наслідки вже не можуть залишити свій незгладимий відбиток на зовнішність і душевний спокій жінки.

Для занять фламенко знадобляться спеціальні туфлі і спідниця.

Балет. Для кого з нас балерини не асоціюються зі стрункістю і граціозністю? Хто з нас не мріяв бути схожою на цих тростинок? у вас є шанс стати схожими на них, займаючись в балетному класі. для цього в розкладі свого спортивного клубу шукайте запис: «боді-балет», «класична хореографія», «верстат». Заняття класичною хореографією в основі своїй мають певну чітку систему тренування, протягом якої ви цілком можете втратити близько 800 грам ваги. Тренування складається з трьох частин : розминки, вправ біля станка і вправ на середині (стрибки і обертання). Прийшовши на заняття, ви фактично виграєте в лотерею приголомшливу можливість зміцнити м’язи спини, розтягнутися, налагодити роботу вестибулярного апарату, створити прекрасний рельєф м’язів рук, сформувати правильну поставу і ходу. Крім того, розвивається координація рухів, контроль над тілом. Ви раптом починаєте усвідомлювати красу позицій кисті, подовженої лінії руки, елегантність повороту голови, витонченість манер. Змінюється поведінка, піднімається настрій і самооцінка. Ви стаєте однією з мініатюрних порцелянових ляльок, таких тендітних і ніжних, що сама Афродіта позаздрить їх жіночності. Класична хореографія дає розкріпачення на фізичному та емоційному рівнях.

Для занять цим видом мистецтва вам знадобляться лосини, топ в обтяжку або комбідрес і балетки (чешки).

Ультрамодним напрямком вважаються клубні танці. Вони в першу чергу розраховані на любителів танцювати до ранку. Оволодівши цим видом танців, ви зможете імпровізувати під будь-який вид танцювальної музики і станете королевою танцполу. Club dance являє собою синтез різних танцювальних стилів: хіп-хоп, фанк, хаус і т.д.) Запальні ритми не дають нудьгувати на тренуваннях, швидка зміна і різноманітність рухів, а також майстерність інструктора, як правило, затягує в тренувальний процес.Клубні танці дуже ефективні в боротьбі із зайвою вагою, прекрасно зміцнюють м’язи спини, розвивають м’язи рук і ніг, а також гарантують чудову розтяжку. Крім того, обравши саме цей вид танцювального мистецтва, ви значно покращите самопочуття, допоможете своїй серцево-судинної і дихальної системи, вдосконалите координацію рухів, виробите поставу.

На заняття варто приходити у зручній еластичною одягу і спортивного взуття (джазовках, наприклад).

Як же вибрати свій танець? Відповідь на це питання — всередині вас. Кожна жінка унікальна і неповторна, кожна точно може оцінити свій темперамент і відчути який стиль їй ближче. У будь-якому разі, що б ви не вибрали — результат гарантований, адже будь-який вид танців і допомагає поліпшити фігуру, і отримати заряд позитивних емоцій, а це — найголовніше!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні