Зарядка в офісі або як проводити робочий час з користю для фігури

Офісний працівник… Це визначення вже стало прозивним, оскільки уособлює людини, що веде малоактивний спосіб життя. Що роблять співробітники в офісі? Сидять за комп’ютером і вирішують важливі проблеми, які стосуються не їх життя, а діяльності компанії, якою вони своє життя і присвятили. А що в підсумку? Досить солідний заробіток і повна відсутність рухової активності. Звичайно, щодо сильної половини людства, подібний спосіб життя є цілком прийнятним. А ось для нас, жінок, нерухомий спосіб життя — це гучне «Здрастуйте» зайвих кілограмів і сантиметрів на талії. Який результат? По-перше, планомірно збільшується в обсязі талія, адже робити вправи для пресу в офісі, на думку багатьох, неможливо. По-друге, це поганий настрій, швидка стомлюваність і яскраво виражена ненависть до всього живого і неживого.

Недолік енергії — це те, що відчуває практично кожен працівник офісу в післяобідній період. І не треба вважати це ознакою серйозного захворювання, тому що явище це цілком стандартне. Просто спробуйте замінити традиційну чашку кави на виконання нескладних вправ, які можна робити прямо на робочому місці, так би мовити, не відходячи від комп’ютера. Повірте, в цьому випадку ви не тільки відчуєте приплив життєвої енергії, але і збережете цю енергію на довгий час.

Відразу варто пояснити, що вправи в офісі не віднімуть у вас багато сил, але при цьому допоможуть вам позбавитися від втоми, стресу і спалити енну кількість калорій, які так турбують прекрасну половину людства.
Вправи для м’язів рук і грудей
Сідайте на своє робоче крісло і візьміться за робочий стіл таким чином, що б ваші руки розташовувалися на ширині плечей. Великими пальцями візьміться за внутрішню кришку столу, в інші зафіксуйте на зовнішній. При цьому ступні необхідно відірвати від підлоги, і напружити м’язи преса. Потім повільно починайте відходити від столу до тих пір, доки ваші руки не будуть витягнутими до межі. Голова при цьому повинна знаходитися між руками. Після цього починайте зворотний рух до столу. Повторити цю вправу необхідно приблизно 15 разів.
Вправа для м’язів нижньої половини тулуба
Вправи для спини в офісі необхідно виконувати для того, щоб захистити себе від неприємних відчуттів, які супроводжують нас після трудового дня. Для цього прийміть вертикальне положення, розставте ноги на ширині плечей і втягніть живіт. У цьому положенні починайте повільно згинати ноги в колінах, як ніби ви збираєтеся сісти на стілець. В той момент, коли ваші сідниці вже практично опустяться на стілець, припиніть рух і поверніть тулуб у вихідне положення. Дане вправу необхідно повторити 15 разів.
М’язи ніг — слабка ланка
Ноги! Ось що хвилює кожну жінку! Про привабливість цієї частини тіла замислюються всі дівчата без винятку. Для того, щоб підтримувати ноги в ідеальному стані необхідно також виконувати вправи для схуднення в офісі.

Опустіться на край стільця або офісного крісла, але при цьому не забувайте, що спина повинна бути пряма. Пальці відірвіть від підлоги, весь упор сконцентрувавши на п’ятах. Випряміть ноги в колінах і починайте повільно відходити назад до тих пір, поки не відчуєте, що ваші ноги повністю випрямлені. Не забувайте про те, що це вправа передбачає напруга тільки нижньої частини тулуба, тому верхня половина тіла має бути повністю розслабленим. Після того, як ваші ноги повністю випростовується, різко поверніться у вихідне положення і повторіть вправу 15 разів.

Плечовий пояс — ядро проблем і їх рішення
Плечовий пояс — ось що страждає в першу чергу при роботі за комп’ютером. Викривлена постава, постійне напруження саме плечового відділу призводить до маси проблем зі здоров’ям, вирішити які можна, роблячи комплекс вправ в офісі. Для цього прийміть горизонтальне положення і візьміться руками за стіл. Руки при цьому повинні розташовуватися на ширині плечей. Відійдіть від столу на відстань, яка буде комфортним для вашого тулуба для віджимань. Розпрямите руки в ліктях і приступайте до віджимань — повільно відпускайте корпус до стільниці, але при цьому стежте за тим, щоб голова, ноги і стегна були розташовані на одній лінії. Вправу необхідно повторити щонайменше 12 разів.
Ніжки — дзеркало фігури
Ніжки! Бережіть красу своїх ніг, як кажуть, замолоду. Для того, щоб ваші ніжки завжди радували око, причому не тільки ваша, але й оточуючих людей, достатньо просто зняти туфлі і «побігати» по підлозі. Пограйте! Це доставить вам масу задоволення і збереже ваші ніжки в бездоганному стані. Постукайте пяточками по підлозі — так ви разгоните кров, пальцями спробуйте знайти який-небудь предмет, і якщо знайдете, то підніміть його. Покатайте по підлозі який-небудь предмет.
Плоский і пружний живіт — втіль мрію в життя
Що дратує кожну жінку при погляді на власне відображення? Живіт! Ще жодна жінка не висловила задоволеності щодо цієї частини тіла. Всім нам здається, що наш животик не досить пружний, недостатньо плоский, недостатньо красивий. Так от, для того, щоб позбутися від цих недовірливих страхів, досить лише просто регулярно робити вправи для живота. Причому, робити їх можна прямо в офісі. Для цього сядьте на стілець і стежте за тим, щоб спина знаходилося в прямому положенні. Напружте сідниці і втягніть живіт. В такому стані протримаєтеся кілька секунд і різко розслабтеся. Потім повторіть цю вправу хоча б 15 разів.

Якщо ви працюєте в офісі, і у вас не вистачає часу на відвідування спортивних та тренажерних залів, не впадайте у відчай. Використовуйте будь-яку можливість для вдосконалення власної фігури. Тим більше, що сучасне життя надає величезну кількість таких можливостей, не скористатися якими є найстрашнішим гріхом для жінки. Пройдіться по коридору, пробіжіть до складу, нахиліться пару раз вставши з-за комп’ютера — всі ці дії принесуть позитивний результат при регулярному їх виконання. Головне, це ніколи не забувати про те, що ми самі є скульпторами свого тіла.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні