Засмага в домашніх умовах

Коли-то засмага на обличчі пані вважався поганим тоном. Дівчата і жінки ретельно ховали свої обличчя від пекучих променів сонця під мереживними парасольками, широкополими капелюхами, напівпрозорими шарфами. Але часи змінюються, красиве, доглянуте тіло і обличчя, покриті бронзовою засмагою, давно стали еталоном досконалості. Дійсно, не можна не погодитися, що рівний золотистий тон шкіри асоціюється з красою і здоров’ям. Зрозуміло, можна засмагнути на пляжі або в солярії. Інших способів отримати натуральний загар не існує. Але є деякі хитрощі і прийоми, що дозволяють надати шкірі засмаглий вигляд, не тільки вдаючись до ультрафіолету. Створити такий загар в домашніх умовах можна без зайвих клопотів. Отже, розглянемо кілька способів.

1. Використання кварцової лампи дає дуже непогані результати. Цей прилад застосовують для знезараження приміщень і для лікування різних шкірних захворювань, а також для поліпшення опірності організму до зовнішніх інфекцій. Ультрафіолетові кварцові лампи також добре використовувати для засмаги. Починати потрібно з 2-5 хвилин в день і поступово збільшувати дозу до 30 хв, щоб отримати гарний рівний золотавий колір шкіри. Щоб захистити очі, надягають спеціальні захисні окуляри.

Такий мінісолярій в будинку не тільки дозволить швидко отримати гарну засмагу, але і буде хорошим помічником в боротьбі з різними вірусними інфекціями, особливо в період масових захворювань.

2. Інший досить легкий спосіб зробити шкіру засмаглої — це використання автозагара або автобронзата. Ці кошти останнім часом стали дуже популярними. Випускають їх у вигляді крему, гелю або аерозолю різні косметичні фірми, відомі і не дуже. Зручні вони тим, що, завдавши склад на шкіру і втерев його швидкими круговими рухами, можна отримати моментальний загар, який буде триматися від 7 до 14 днів. Головна особливість цього способу полягає в правильному виборі засобу та його вмілому нанесенні. Не потрібно відразу наносити велику кількість автобронзата, адже його ефект проявляється протягом кількох годин. Починати слід з невеликих доз, ретельно і рівномірно втираючи його в шкіру обличчя і тіла.

3. Домогтися засмаглого кольору шкіри можна, використовуючи для вмивання різні трав’яні настої, які також можуть виступати в ролі автозасмаги. При цьому ополіскування шкіри настоями трав дає дуже хороший косметичний кондиціонуючий ефект, вона стає рівною, здоровою, гладкою і набуває красивого смаглявий відтінок.

Засмага в домашніх умовах дозволяють отримати квітки аптечної ромашки, настояні з розрахунку 1 столова ложка на склянку води, настій міцного чорного чаю і міцно заварений чорний кави. Не слід чекати швидкого ефекту від цих процедур і виливати на себе літрами ці препарати. Бажаний результат буде досягнутий тільки після регулярного вмивання. Можна замінити звичайну воду при ранковому і вечірньому туалеті даними настоями, щоб вже через кілька днів помітити хороший результат. Пам’ятайте, найлегший спосіб фарбування великодніх яєць цибулевої лушпинням? Настій лушпиння цибулі також успішно можна використовувати для додання шкірі засмаглого виду. Тільки обов’язково перед тим, як залити її окропом, лушпиння треба ретельно промити. Неміцний розчин додасть особі чудовий золотистий відтінок, а вітаміни, що містяться в ньому, дадуть прекрасний живильний ефект. Разом з особою слід обполіскувати настоєм також шию і область декольте, щоб відкриті ділянки тіла придбали рівний тон.

Засмага в домашніх умовах — це різні способи штучної пігментації шкіри, що додають їй золотавий смаглявий відтінок. Подібні альтернативні методи комусь, можливо, здадуться дивними, і, тим не менш — це найбільш безпечні та корисні способи додання шкірі золотистого відтінку. Адже не секрет, що з кожним роком тривале перебування на сонце стає все небезпечніше для здоров’я, а відвідування солярію багатьом людям просто протипоказано.

 

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні